Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idegesítő, beszólos kolléga....

Idegesítő, beszólos kolléga. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés
Kéretlenül megjegyzéseket tesz a külsőmre,életemre.. egy tapló paraszt, és az összes kollégának ki van vele a... Mert másoknak is folyton beszólogat. Egy 200 kilós, rendkívül csúnya emberről van szó, ami egy dolog, mert ez csak a külső.. De belül szerintem rohad a lelke,mert rendkívül rosszindulatú. Hogy állítsam le?
2023. aug. 16. 06:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hamar ki fogják rugni csak ki kell vàrni.
2023. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Valahogy úgy intézitek, hogy amikor beszól valakinek, többen ott legyetek, majd kollektíven sz.rig alázzátok. Csak nem fog mindnyájatoknak nekiesni, viszont jó kis trauma lesz neki.
2023. aug. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Én azt első beszólásra nagyon keményen visszavágnék. Például:

- Dagadék, te ócsárolod az én kinézetemet miközben olyan vagy mint a mangalica. Lassan eléred a vágósúlyt ha továbbra is beszólogatsz nekem. Úgy nézel ki, hogy soha nem lesz barátnőd az életben. Nem gondolod hogy ciki az életet szűzen leélni?...

2023. aug. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
1: Nem írta, mióta dolgozik ott. Meg ha esetleg főnök rokona és/vagy kedvence, akkor valószínűleg nem lesz kirúgva.
2023. aug. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát én csak a vállamat szoktam az ilyenre vonogatni. Nem érdekel. Ő nem fog megváltozni. Sőt nálunk a főnök sem foglalkozik már vele, ezerszer behívatta, ki nem rúgja. Elkerüljük, nem szólunk hozzá.
2023. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

1. kérdezd meg tőle, hogy van, mielőtt még megszólalhatna

2. honnét tud bármit is az életedről?

2023. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Aki azt mondja hogy alázzák le: valószínűleg azért ilyen tapló mrrt az emberek is ilyenek vele és ezr a peldat látja szóval ha alázzak akkor meginkébb elemében lesz.


Én megmondanám neki hogy tartsa magát távol, vagy mész a főnökhöz es a többi kollega is melléd fog állni. Ha fontos ember, kedvenc, rokona a főnöknek, stb akkor meg csak szimplán ignkrálod, leszarod amit mond, nem is reagálsz rá.

2023. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6: Nyilván onnan, hogy a kérdező az elején elárult neki dolgokat, mert akkor még nem ismerte annyira, nem realizálta, hogy egy bunkó idióta.
2023. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7, nem a külsejére gondoltam természetesen, hogy az alapján alázzák, hanem a bunkó modora miatt.
2023. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Kérdéssel válaszolj. "Ezt miért mondtad? Mi volt a célod ezzel a megjegyzéssel?" Ebben semmi bántó nincs, de elkezd majd habogni, mert 1.átveszed az irányítást, 2.magyarázkodásra kényszerítve, 3.leleplezed, hogy puszta rosszindulatból tesz megjegyzéseket. Legvalószínűbb, hogy azt fogja mondani, hogy csak viccelt. Itt helyre rakhatod, hogy a munkahely nem az ostoba viccek helye, viselkedjen profin.
2023. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!