Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri rendőrjárőrnek menni?

Megéri rendőrjárőrnek menni?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen Titeket, hogy normálisan válaszoljatok, ne úgy, mint egyes kérdések alatt, és hagyjátok ki a politikát!


Szeretnék egyetemre is menni, előtte javítanom kell az érettségin, mérnökinfóra akarok menni Szegedre! Megéri előtte rendőrnek lennem?



2023. aug. 17. 11:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Rendőrként nem hagyhatod ki a politikát, mert a politikusokat szolgálod.
2023. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. A politikát nem így értettem.
2023. aug. 17. 12:02
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elvégzed a mérnökinfót, akkor inkább abban is dolgozz, milliós fizetésed lesz, a rendőr még éjszaka, ünnepnapokon is dolgozik és még a fizetés se olyan, amiért ez nagyon megérné neki.
2023. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem éri meg, persze ez változhat, persze tudjuk mennyi ennek az esélye.
2023. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Jelenleg miért nem éri meg?
2023. aug. 17. 12:30
 6/42 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, életemben csak 10 hónapot dolgoztam, a többit nem. Elegem lett ebből az életstílusból, és abból, hogy sok helyre nem vesznek fel, amire igen, ott problémák vannak (Békésen lakok). Ha más nem, a fizetés miatt és a tanuláshoz hozzászokásos jó lehet. Bár nem tudom. Ha annyira rossz rendőrnek lenni, akkor lehet mást keresek. De nincs kedvem gyárban dolgozni.
2023. aug. 17. 12:31
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagy, és 10 hónapot dolgoztál egész életedben? Rendőr tanoncként komoly fizikai kiképzést fogsz kapni, utána meg hosszú műszakokat kell tolni, menni fog?
2023. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érné már meg? Rákerestél mennyit keresnek? Rákerestél milyen képzést kell hozzá végezned?

Ha átmeneti meló kell, akkor menj el bármilyen betanított munkára egy gyorséttrembe, gyárba stb.

Amellett, hogy a pénz sz/r, megbecsülés nulla, veszélyes, lenézett, sokszor elítélt szakma a rendőrségnél bármit csinálni

2023. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Azért is gondoltam a rendőri pályát kis ideig, hogy megtanuljam, hogy cselekednem kell akkor is, ha nem akarok, és nem itthon kell poshadnom.


Rákerestél mennyit keresnek?

Elvileg bruttó 290 ezret. Ez kevés lenne?


Rákerestél milyen képzést kell hozzá végezned?

Nem. Milyen képzést kell elvégeznem? Mi van a 10 hónapban?


Miért veszélyes? Elvileg itthon nincsenek komoly dolgok, legalább is nem hallottam róla. Az, hogy lenéznek, az már hidegen hagy.

2023. aug. 17. 12:48
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

"Elvileg bruttó 290 ezret. Ez kevés lenne?"


Az nettó 194 ezer. Számold ki hogy elég-e...

2023. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!