Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megmondjam a főnöknek, hogy...

Megmondjam a főnöknek, hogy keresek másik munkahelyet?

Figyelt kérdés
A főnök látja, hogy nem érzem jól magam és kérdezte hogy tudna segíteni. Én semmiképp nem akarok maradni a mostani helyen. Szívem szerint azonnal felmondanék (van tartalék pénzem),de nem merem megtenni. Arra gondoltam őszintén megmondom, hogy keresek másik helyet.
2023. aug. 19. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne!


Csak akkor, ha már megvan a fix hely. Mert negatív hatást válthat ki.


Az álláskeresési járadékot, bejelentkezve a kormány ablakba, egy összegben kérd (80%).

Potya 360.000 Ft (adó).


Ha a munkahelyed 60km-re van az állandó lakcímedtől, akkor havi 100.000 ft lakhatási támogatást is lehet kérvényezni, és ezt 1 éven keresztül adható.

2023. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1es: Nem semmi, hogy van ilyen járadék. Köszi a választ és köszönöm hogy ilyen király neved van! Fortisszima fingusz :D
2023. aug. 19. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ők sem szokták megmondani, hogy keresnek más dolgozót. Ha szüksége van rád, úgyis ledolgoztatja veled majd a felmondási időt. Illetve csak akkor mondd meg, mikor már lesz kilátásban más munkahely.
2023. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen en is igy erzem, de utálok bejárni és nem tudom mit mondjak a főnöknek hogyan segitsen. Mert tudom hogy semmivel sem tud marasztalni.
2023. aug. 19. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség a felkapott híres filmdrámakban nyerő, sehol mashol, bemondod hogy emiatt lépsz le mert zavar stb közellenseggé leszel. Patkany az öszes a multi a maszek, dumál tetszetős baromsagokat aztan pont az ellenkezője zajlik. Pár baráti kapcsolatokban veszik jól a egyenességet , minden más ember nyalit mesét drámát akarnak nem jófejséget .
2023. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én megmondtam egy régi helyemen mert "korrekt " akartam lenni, előre szóltam 3 hónappal hogy 3 hónap múlva fel fogok mondani.

Azt a rengeteg szívatást alázást mint abban a 3 hónapban.... péntek 15-ig munkaidő, és 14.55kor szólnak hogy + 2 óra túlóra de CSAK NEKEM...

az őszinteség jutalma!! SOHA TÖBBET SEHOL!

2023. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!