Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nemrég kezdtem egy új...

Ha nemrég kezdtem egy új munkahelyen próbaidőn vagyok, meg lehet oldani hogy jelentkezzek egy másik munkára és megnézzem tetszik-e anélkül, hogy a jelenlegi munkámat elveszítsem ha esetleg a másik nem jön be?

Figyelt kérdés
Mert az a munka aminek most találtam meg az álláshirdetését, jobban tetszik nekem, mint ahol néhány hete jelenleg dolgozok. És úgy jelentkeznék rá, hátha behívnának interjúra, esetleg még fel is vennének, csak az a baj, ha még fel is vennének, de pár nap múlva kiderülne hogy mégse érzem ott jól magam vagy nincsenek megelégedve velem, akkor azt a munkámat is elveszíteném, meg ezt is ahol most dolgozok, már ez se lenne meg, munkanélküli lennék újra. Meg lehet ezt valahogy úgy oldani, hogy a jelenlegi munkámat tuti ne veszítsem el?
2023. aug. 13. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Nem, kénytelen vagy kockáztatni.

Ha jól sikerül az interjú és felvesznek a másik helyre is, itt fel kell mondanod előbb. Két főállásod nem lehet egyszerre.

2023. aug. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom én is, hogy az ahogy te szeretnéd, az kivitelezhetetlen!
2023. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát igazából két helyen akarsz lenni egy időben kockázat nélkül.

persze, vannak erre ügynökségek. Kérdezd a Coimbra-kat.


Viccet félretéve, két főállásod egy időben nem igazán lehet, fizikailag pedig jelen lenni mindkét helyen nem tudsz, így bukta a terv. Valamit kamuzhatsz (viva jó munkahelyi kapcsolat) egy napra az interjúra el tudj menni, de max ennyi.

2023. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!