Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Logisztikai küdeményfeldolgozó...

Logisztikai küdeményfeldolgozó munka valóban annyira rossz, mint amennyire szidják vagy azért normálisabb mint az erről olvasottak?

Figyelt kérdés
Remélem vannak ezzel kapcsolatban jó tapasztalatok is. A neten régi dolgokat találtam erről és gondoltam rakerdezek manapság milyen a helyzet ebben a munkakörben. Akinek van esetleg személyes tapasztalata vagy akár ismerős által megtudott infója az leirná hogy milyen? Illetve hogy pontosan miket kell csinálni? Köszönöm szépen előre is!

#posta #logisztika #Küldeményfeldolgozás
2023. aug. 21. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Eleve az, hogy éjszaka is kell dolgoznod, ami kicsinálja a szervezetedet. Lehet, hogy akkor nem fogod annyira érezni, de a szervezeted igen. Amúgy eleve a Magyar Posta egy mocsok munkáltató, ha nem valami kicsi, vidéki postára akarsz menni, akkor felejtsd el.
2023. aug. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

21 évig csináltam,budapesti nagypostákon, állandó éjszakában.Én szeretettem, és érdekelt is.

De felborítja az ember bioritmusát sajnos. Ha pedig jól és gyorsan dolgozol,akkor a lusták munkáját is rád terhelik és minden olyan rád hárul, ami precíz,de mégis sok munka.

Több beosztásban voltam, de mindegyikben rossz,kevés fizetés volt,lepukkant munkahelyek és nagyon sok buta és lusta dolgozó.Basáskodó és öntelt -nagyon sok - főnökkel.

Ezért hagytam ott anno, végleg.

2023. aug. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
21 évig birtad a postán? Gratulalok! :) Egy évet húztam le és a végén szó szerint már menekültem onnan. Egyik legótvarabb, legidegrombolóbb munkahely amit ebben az országban csak találhatsz!
2023. aug. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez állandó éjszakás lenne Budaörsön. Csak aggódom, mert voltam már gyárba pl és az nem igen sikerült úgy ahogy elképzeltem sajnos. Aztán olvastam olyat is itt hogy hasonló mint egy gyár ugyanúgy szalagok vannak. Az ember azt hinné hogy egy ilyen munkahely, mint posta picit érettségi szinthez illőbb, de szomorúan olvasom, hogy sajnos nem.
2023. aug. 21. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom neked, kerűld el messzire!
2023. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!