Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több cégnél vagyok külső...

Több cégnél vagyok külső informatikus. A fontos dolgokat elmondom szóban és elküldöm e-mailben. Ezek után másnap a munkatársak felháborodva hívnak, hogy miért nem szóltam?

Figyelt kérdés
Mit tudok többet (hatékonyabbat) csinálni, mert van, ahol a vezetés, azt mondja, hogy ha szóltam, e-mailt írtam, megtettem a dolgom, de több helyen a "szegény munkatársaknak annyi a dolga, hogy nem várhatom el, hogy még erre is figyeljenek" (teljesen mindegy, hogy mit ítram)

2023. aug. 23. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, mindenkinek nem szolhatsz. Jól csinálod.
2023. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, túl sok hülye e-mailt kapnak, és a tied felett átsiklottak. Ha fontos, emeld ki az e-mailt felkiáltójellel, ütős tárggyal stb
2023. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha informatikus vagy tényleg akkor tudnod kellene, hogy milyen sok agyhalott buta ügyfél tud lenni.


Nem sértés meg ilyenek, de sokan tényleg egy e-mail értelmezésre képtelenek.


Szóval az ilyet nem kell felvenni.


Nálam pl jellemző az, hogy megkérdezek valamit többszőr és mindig más választ adnak de soha nem a kérdésre válaszolnak.


Szóval semmit se kell csinálni. Cégek és magán ügyfelek egyaránt annyira fárasztóak tudnak lenni, hogy nincsenek rá szavak.

2023. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves Boldogtalan Édesburgonya minden szavaddal egyet értek, azonban van cég, ahol a pozíciómat veszélyezteti, hogy a sok kretén nem olvassa az e-maileket
2023. aug. 23. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak analfabéta, akik nem bírják elolvasni az emailjeiket. Nagyon idegesítő.
2023. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérj visszajelzést, és ha nem nézte meg csörögj rá.

Bár az ilyen munkahelyen szerintem kötelező a napi emailt megnézni mindenkinek.

2023. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fonok kotelezze a dolgozokat,h mentsek el az emaivimed a telefonkonyvukbe. Igy a nevesitett emailt biztosabban elolvassak.
2023. aug. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"azonban van cég, ahol a pozíciómat veszélyezteti, hogy a sok kretén nem olvassa az e-maileket"

Most teljesen őszinte legyek? Én magam távoznék attól a cégtől, ahol ennyire inkompetens idióta mindenki, a dolgozóktól kezdve a vezetőkig. Hacsak külön szerződést nem írtok róla, vagy nincs benne a megbízási szerződésedben, akkor NEM vagy köteles a dolgozókat pátyolgatni. A megbízó felé kell teljesítened a vállalásodat, lehetőleg írásos, vagy elektronikus formában. Aztán ő majd eldönti, hogy mit kezd azzal az információval. Az már csak bónusz, ha te a dolgozókat is informálod. Az meg végképp nem az informatikus problémája, hogy adott vállalatnál életképteleneket alkalmaznak.

2023. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!