Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miről szoktatok beszélni pl a...

Miről szoktatok beszélni pl a munkatársaitokkal? Sose voltam dumagép, sokszor nem jut eszembe semmi "téma ". Mindig ilyen "szűkszavú ", keveset beszélő voltam.

Figyelt kérdés
2023. aug. 23. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Általában munkahelyen arról beszélünk, hogy mi volt a kocsmában, a kocsmában meg arról beszélünk, hogy mi volt a munkahelyen :)
2023. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
99%-kal a munkáról és semmi másról. 1%-kal a privát dolgaimról, de ott is tartom a "3 méteres távolságot".
2023. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyrészt a munkáról. Szerencsére nincs idő, sem lehetőség pletykálkodni meg azt lesni, mit (nem) csinál a másik. Néha azért esik szó személyesebb dolgokról, de hamar visszahajlanak a fejek a laptopok fölé.
2023. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Hogy a főnök épp kit akart befűzni, és hogyan, ezen kívül hogy miért koszos a kávépult.
2023. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

többségükkel kb nem tudok semmiről se elbeszélgetni. Ők hazamennek nézik a meccset, szerencsekereket, valóvilágot, meg még ki tudja miket a tv-ben.


Én meg hazamegyek és másodállásban építem, fejlesztem a vállalkozásomat, + az ügyfeleim dolgaival foglalkozom.


Így kb 0 a beszédtémánk. Néha feljön ez, mert tudják hogy EV vagyok a főállás mellett. Megkérdezik, hogy meg e van még, "megyeget e?" majd okoskodnak 1 sort, hogy Mo-on nem lehet + meg nem éri meg vállalkozni. (mintha annyira értenének hozzá.) Persze ezzel el is veszik a kedvemet az egész beszélgetéstől, szóval rájuk hagyom.

2023. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Munkahelyen az esti filmen és időjáráson kívül semmi másról nem érdemes beszélni. De 100-ból esetleg egy munkahelyen akadhatsz szélesebb érdeklődési körű emberre úgyhogy magasröptú beszélgetésektől nem is kell tartanod.
2023. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi hárman vagyunk egy csapatban, ketten lányok egy pasi. Sokmindenről beszélgetünk. Politika, filmek, egyéni témák, bármi. Kivéve pl. az egyéjszakás kalandjaim, mert ők zárkózottabb monogámabb típusok és erre biztosan nem vevők xd Én mindig is szerettem kollégákkal csacsogni - de csak azokkal, akiket megbízhatónak gondoltam.
2023. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tegnap ebédnél a dróntechnológia volt a téma. Nem ez a munkánk.
2023. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoktam velük beszélgetni. Reggel bemegyek az irodába, felveszem a fülhallgatót és feltekerem a hangerőt annyira, hogy ne is halljam a locsogásukat. Ha pedig kimegyek a termelésbe, ott olyan zajosak a gépek, hogy fülhallgató nélkül se hallanám, ha valaki beszélgetni próbálna. Dohányozni nem járok, enni se mindig sikerül, de ha mégis, úgy időzítem, hogy épp ne legyen senki a teakonyhában, akivel jópofizni kell.
2023. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

semmiről, meghallgatom őket, ha kérdeznek valamit, válaszolok, ha néha eszembe jut valami, mondom, de ezt az egészet én elengedtem, legalábbis nem erőltetem, évek óta.

így is, minden évben legalább egyszer, összesodor az élet olyanokkal akikkel aztán tudok miről beszélni, munkán belüli és kívüli dolgokról, spontán.

az "alapzajhoz" én nem tudok mit hozzátenni, a nagy többséggel nincs közös pontunk, munkán kívül mást nézünk, mást olvasunk, mással foglalkozunk, a munkához meg valószínűleg a hozzáállásunk más, mások a céljaink.

2023. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!