Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy olyan munkahelyi csapatban...

Egy olyan munkahelyi csapatban (HR), ahol sok fiatal nő van, szinte biztos a rivalizálás és ellentétek kialakulása?

Figyelt kérdés
A kollégák évek óta kollégák. Jelentős részük 20 és 35 év közötti. Milyenek az esélyek arra, hogy az évek során békés, nyugodt, kölcsönös támogatással történő együttműködés áll fenn?

2023. aug. 24. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Jó esély van arra, hogy békés közeg lesz, ha már kívülről is rendesnek tűnik
50-50%, nem lehet tudni előre.
Nők évekig összezárva egy terembe? Szinte garantálható, hogy idővel kialakul a kavarás, uszítás, ellentétek, versengés, irigység, pletykálás.
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Miért vagy így rákattanva a nők rivalizálása témára?
2023. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
HR-en dolgozó nő vagyok, eddig két munkahelyem volt, sosem tapasztaltam ezt. Mindig jó közegben dolgoztam. Ez a rivalizálás meg szarkavarás dolog inkább a gyári munkás 70-es IQ-jú nőkre jellemző, nem értelmiségiekre…
2023. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Humán terület tényleg figyelmet igényel munkavégzés szempontjából bárhol, nem kell nőknek lenni, hogy emberekkel kapcsolatos problémák merüljenek fel sorozatosan. ;)
2023. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Dolgoztam ilyen tyúkólban, 2 perccel bemutatkozás után már pletykáltak a többiekről. Szerencsére hamar elkönyveltek antiszocnak és békén hagytak :D
2023. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol egynél több ember dolgozik együtt, ott rivalizálás lesz. Ahol kettőnél több, ott klikkesedés is.
2023. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
48%
HR-en diplomások dolgoznak jellemzően. Ez a gyerekes viselkedés max.lent a gyártósoron jellemző, szal nem a nők a ludasok, hanem te vagy 💩 , műveletlen közegben.
2023. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!