Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni az ellen ha...

Mit lehet tenni az ellen ha irigyek rád kollégák?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen ahol dolgozom, van 2 kolléganőm akiről érzem, hogy finoman szólva nem kedvel.

És nem tudom, miért, már kezdettől fogva sejtettem valami nem stimmel. Utálatosak, lekezelőek, én normálisan szólok hozzájuk de flegma stílusban válaszolnak vissza.


Én próbáltam kedves lenni velük, mosolyogva köszöntem, mindig megdicsértem rajtuk valamit, de hiába.


Ez engem azért bánt. Az egyiktől meg is kérdeztem, mi baja van velem, de kitérő választ kaptam.


Mindenki mással kijövök, és ők is mindenki mással normálisan beszélnek.


Egy barátomnak elmondtam, szerinte ha sose bántottam őket (ami így van), akkor valamiért irigykednek rám.


Más magyarázatot én se tudok elképzelni.


Ne mondja senki hogy biztos velem van a baj, én vagyok elviselhetetlen, mert mint mondtam mindenki mással jóban vagyok.


Kicsit megnehezíti melót, szerintem ha munkáról van szó nincs helye személyes érzéseknek, el kell tekinteni tőlük. Van aki nekem nem szimpi, mégis normálisan válaszolok ha kérdeznek.


Szóval, mit tegyek irigy kolléganők esetén?


Köszönöm előre is.


27/L (ők 24 és 23 évesek)



2019. okt. 13. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük jópofizni. Nem kell megdicsérni semmit. Akkor állj velük szóba, ha munkáról van szó. Utána mindenki megy a saját dolgára.
2019. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magasról tenni rájuk. Hiába erősködnek, egyszer csak megunják.
2019. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!