Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a TEDI-ben dolgozni?

Milyen a TEDI-ben dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok pályakezdő vagyok. Ahol élek ott keresnek a TEDI-be kollégát. Milyen az ottani munka/környezet? Minden információ érdekel. ^^

2023. aug. 25. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Rabszolgaság. Inkább gyere külföldre.
2023. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyikben voltál,vagy?
2023. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyikben sem vagyok jelenleg, de meg van hirdetve bár láttam, hogy eléggé komorak és, hogy kb alig van kassza nyitva nem tudom miért.
2023. aug. 26. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Egésznap nyitva van a kassza nálunk:D kötelező hogy nyitva legyen
2023. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyitva van de ember sehol sem szokott lenni ahol én lakom nem értem miert van ez így
2023. aug. 26. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem allhatunk a kasszaban bent mindig kell vmit csinalni es rohangalunk bar nem mindenki igy vannak lustak is de azok kiesnek

Amugy a tediben tenyleg baromi nagy a porges folyton raklapozas pakolas mindig uj berendezesi koncepciok....rengeteg faraszto vasarlo....de legalabb jo a fizetes ....aki nem birja a rengeteg pakolast rendezkedest annak nem valo

2023. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor pont nekem való. Egyébként vidéken vagyok (edzek, nagyon szeretnék változatatni az életmódomon is). A Pennyben voltam egyszer oké ott is nagy a pörgés de a kollégák miatt mentem el, nem szerettek volna segíteni. Itt ahol élek Tediben, nem sok dolgozó van, de remélem segítőkészek. Amint anyukám helyrejön, és lesz felőle eredmény szeretnék oda menni.
2023. aug. 28. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!