Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdőként, melyek azok a...

Pályakezdőként, melyek azok a Debreceni munkahelyek, amiket érdemes elkerüljek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Palyakezdőként nem vagy abban a helyzetben, hogy válogass!
2023. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig igen is vagyok abban a helyzetben, hogy válogathassak, elvégre senki sem szeretne olyan helyen lenni ahol emberként sem kezelnek minket. :D Ezeket alap, hogy elakarom kerülni.
2023. aug. 26. 14:15
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Látszik, hogy 0 tapasztalatod van. Azt próbáltam elmondani, hogy attól Attól hogy valakinek nem jön be egy munkahely még neked lehet tökéletes.

Pont Ezeket a leírtjaidat nem fogod elkerülni, Meg kell tapasztalni bizonyos dolgokat ahol nem érzed akkor eljössz, de legalább utána már lesz tapasztalatod. Bár úgysem vesznek el teged sehova a mentalitásod alapján.

2023. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írod le, hogy mi a végzettséged és milyen pályát kezdenél, honnan tudjuk, miről van szó?

Ha pl. atomfizikus vagy, ne keress szobafestői állást, ha villanyszerelő, felejtsd el a kémiatanári hirdetéseket.

Mi mást lehet erre a kérdésre válaszolni?

2023. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Iskola, hentesüzlet, akkugyár?
2023. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vendéglátós végzettségem van, azért nem megyek pincérnek, mert nem lenne karácsonyom a családdal. Plusz a járás nehéz lenne (mert nem Debrecenben lakom, de nagy esély van, hogy ott kezdek dolgozni)
2023. aug. 26. 14:41
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Lusta otthon matyizó gyerek vagy képzeld én is pincer vagyok. Debrecenbe nagyon keresik az ilyet és még mindig jól lehet vele keresni úgyhogy szedd össze magad és jelentkezzél tuti hogy felfognak venni ne legyél lusta dolgozni egyébként az ünnepekből mindenkinek ki kell vennie a részét, lehet hogy a karácsonyod szabad lesz akkor majd bepótolod szilveszterkor vagy a két ünnep között mindent meglehet beszélni nem kell kombinálni!
2023. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én mint lusta matyizó gyerek nem vagyok Debreceni lakos, nem tudok mindig haza járkálni ha úgy van :'D ahol élek itt pl hiába keresnek pincért vagy éppen pultost, ha amúgy szabadnapom nincsen és alig keresem meg a 200k-t. Nem a lustaságról van itt szó, de nem akarok Debrecenben ragadni ha éppen úgy van, hogy nem tudok hazamenni mert ugye ezek nem fix, hogy ki meddig is marad, pl ha rendezvény van maradni kell :"D azért gondoljunk már ezekre is dear 7-es. Írtam az előző válaszban, hogy egyébként nem élek Debrecenben ezért nem tudnám be vállalni a vendéglátást sem, nincsen autóm, hogy ide oda tudjak menni ahogyan nekem éppen kedvem tartja a buszhoz kell igazodjak, ha pedig úgy van a helyi buszokhoz is. Én örülnék egy eladó munkának is, mert fixen vannak ezek általában beosztva. Több ismerősöm is van vedéglátásban nekem nem kell bemutatni ezt. Lusta sem vagyok nem kell már így rám nyomni ehhez hasonló jelzőket ugyan is nem ismerjük egymást személyesen sem, és ennyiből pont nem fog kiderülni, hogy lusta vagyok-e vagy nem.
2023. aug. 26. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Vannak bajok a toronyban. 😃 Szeretnélek emlékeztetni rá hogy a kérdésed így szól :


“ Pályakezdőként, melyek azok a Debreceni munkahelyek, amiket érdemes elkerüljek?”


Tehát nem csak lusta, hanem hazudós is vagy.

Már alapból hogy így teszed fel a kérdést az arról tesz tanúbizonyságot, hogy Nem szeretnél dolgozni, nem keresed a lehetőségeket hanem mások tapasztalataiból merítesz És rengeteg kifogásod van. Na ezért keresel te 200 nettót 😂 meg is erdemled!


Azon kellene igyekezned hogy jogosítványt szerezzél, mert ha valakinek, akkor neked tényleg szukseged van rá.

Furcsa hogy te beszélsz itt nekem “Debrecenben ragadásról”

Egy jó munkahely ahol kétszer vagy háromszor annyit keresel amennyit most (mert van ilyen hely Debrecenbe)

Az nem érne meg neked annyit, hogy egy -két -három órával többet vársz a buszra?

Tudják majd mi a dörgés a munkahelyeden nyugodtan ben maradhatsz nem zavarlak haza munkaidő után meleg van és biztonságban vagy majd mire indul a busz kimész. Mi is így csináltuk anno. És de lusta vagy, Mert van egy nagyon piacképes szakmád amit kevés ember mondhatja el magáról, de te nem használod ki. 200 Nettot meg annak adnak a mai világban, aki hagyja. Meg is érdemled. Bár zöldfülűként még ez is tokeletes fizetes, úgyis csak magadra van gondod!

Értem a jelenlegi helyzetet de én rég nem erről beszélek hanem arról hogy keressél Debrecenbe vagy Hajdúszoboszlón hogy a környéken egy olyan munkát ahol tényleg megfizetnek kétszer háromszor ennyit lehet keresni vendéglátásban, tapasztalat, mint említettem.

Bár ezekhez mondjuk nem az a hozzáállás kell hogy melyik munkahelyre nem érdemes menni.

Egyébként az eladók sincsenek annyira túl fizetve de ezeket is természetesen meglehet próbálni, Én szerintem a vendéglátással jobban jársz.

Nem tudom mit kepzelsz, de csak lesz valaki aki éppen arrafelé megy amerre te laksz mert haza szokták vinni egymást a kollégák akik egy van autója mi is csináltuk így anno. Vagy ha kettő húszkor megy az utolsó busz akkor megmarad a főnöknek hogy mit tudom én 1:30 ig tudsz maradni. Veszel egy E-rollert, végigzsallsz’ a városon, majd mint aki jól végezte dolgát Összecsukod, felszállsz a buszra, ahol hasonló sorsu falubéliek vannak, majd elkezdődik a pletyka, jó társaságban repül az idő, ki pislogás és már nyithatod is kifelé a rul lehet ugyanis hazaértél, de van ám előnye bőven a buszozásnak, lehet megismersz valami falu beli vagy szomszéd falu beli videki szorgalmas csajt, vagy valami romacsajjt, Aki terhes lesz tőled. Majd akkor átértékeled az életet és igyekezni fogsz azon hogy jogosítványod legyen, igyekezni fogsz azon hogy többet keresünk és hogy mindent meg adjál a családodnak. Ez lenne a legjobb opció az ilyen kis nyápic gyerekek meg is érdemlik te kis anyámasszonykatonája!

Rengeteg vidéki dolgozom van mégis be járnak itt vannak fél órával egy órával korábban, Szerinted más hogy csinálja?

Szerinted te vagy az egyedüli akinek ez a sors jutott?

Megsúgom nem, csak igyekszenek az emberek kihozni a maximumot a legtöbbet a jelenlegi helyzetből, te pedig egy lusta, Álmodozó, hazudós, munkakerülő vagy!


Próbáld már ki azt hogy milyen Debrecenbe dolgozni aztán meglátod a többit! Nem minden a kényelem!


Ja ha meg nem tetszik a szakma? Hát el úgy 13 évesn kellett volna gondolni mikor jelentkeztél pincernek.


Picit jobban kell keresni a lehetőségeket és hidd el lesznek sikerek és megfogod találni a helyedet, de itt a kifogás azt te magad vagy! Mennyi oda próbáld meg próbáld ki milyen Debrecenbe dolgozni vagy Szoboszlóra mondjuk háromszor négyszer ennyi fizuért hidd el tetszeni fog ha meg nem tetszik továbbállsz, vagy maradsz vidéken És folytatod az álmodozást 200 nettóért.

2023. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az összes debreceni munkahelyet kerüld el. Alacsony fizetés és/vagy zsebbe fizetnek bérminimumra bejelentve. A borravalóból se fog már sok plusz jönni, mert az emberek nem adnak már borravalót ilyen árak mellett és/vagy eleve úgy osszák szét, hogy a tulaj kapja a legtöbbet belőle. Nézz szét Budapesten 4x annyi fizetésért, annyival nem drágább ott a lakhatás amennyivel többet tudsz ott keresni.
2023. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!