Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogyan reagálna, ha találko...

Ki hogyan reagálna, ha találkozna régi munkahelyi zaklatójával?

Figyelt kérdés
Aki a mobbingot elkövette

2023. aug. 26. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Azért köszönnék neki
Nem köszönnék, levegőnek nézném.
Nem hogy nem köszönnék, de köpnék egyet a szeme láttára
Ha felingerlem magam, belekötök.
Szó nélkül megverem, ha senki nem látja
41 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

A szitutól függ. Utcán, járművön biztos, hogy nem köszönnék rá. Ha társaságban találkoznánk, akkor váltanék vele pár udvarias szót, utána kerülném.

Nem kell, hogy azt lássa, még mindig haragszom rá, pláne, hogy félek tőle. Azt kell közvetíteni, hogy továbbra sem kedveled, de a sérelmeken túltetted magad.

2023. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem köszönnék, szerencsére vak az illető és nem tudná, hogy ott vagyok.
2023. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt egy ilyen szitum. Egyszerüen úgy viselkedtem mintha mi sem történt volna. Észrevett elforditotta a fejét,én odamentem hozzá jó hangosan köszöntem neki. Hogy vagy? Régen láttalak,hallom kirugtak a munkahelyről! Mit csináltál megint nagy volt a pofád? Vagy valakivel szemétkedtél mint annak idején velem! Tudtam róla,hogy kirugták állandóan panasz volt rá,felső vezetés megunta,hogy állandóan szarakodik valakivel,ráadásul sokan felmondtak a modora miatt. Jó páran alapos verést is beigértek neki! Élvezet volt látni az ábrázatát,ráadásul sokan voltak,felesége gyerekei is ott voltak!
2023. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

#4 Sajnos az Erste HR sem tudta, hogy mi az a mobbing, amikor kérdeztem, hogy milyen protokoll van vezetői túlkapások, inzultálás esetén, hova lehet fordulni, ha minden rögzítve van. Mint kiderült, az volt a protokoll, hogy kivizsgálás nélkül kirúgással fenyegetve minél előbb megszabadulni minden alkalmazottól, aki ezt jelzi.

Ha találkoznék vele és elindulna felém rendőrt hívnék.

2023. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha köszönne, max fogadnám, ha épp jó kedvem van és még ezért is hálás lehet.
2023. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valami gyermeteg bosszút lehet elkövetnék, az erkölcs határain belül. Például marketben, ha meglátnám a pénztárnál állni, direkt elétolakodnék, odapakolnám a vásárolt dolgaimat, az övéit hatrébb söpörve. Vagy ha bicajjal megyek, és pont előttem sétálnék, jó hangosat csöngetnék, és rákiabálnék, hogy húzzon már az útból.😀

De sajnos pont nem botlok beléjük, mikor hazalátogatok.😐

2023. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
setálnék=sétálna
2023. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a pénztáras esetben, ha pampogna, kerekperec megmondanám, hogy ez egy kis utólagos bosszú az egykori munkahelyi szemetkedéseiért, örüljön, hogy megállok ennyinél, g*cibb is lehetnék.
2023. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném, hogy zaklassa a felettese és a HR-esek családtagjait is, hátha attól észhez térnek és átgondolják milyen munkáltatói kötelezettségeik lettek volna és lennének az ilyen jelzett és dokumentált esetekben.
2023. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!