Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyha utálok beszélgetni,...

Hogyha utálok beszélgetni, hova érdemes menni dolgozni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Kalauz
2023. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi nem kalauz, hanem vonat vezetőre gondoltam.
2023. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Allatgondozo,juhász,libapásztor gátőr,mozdonyvezető,erdész,mehész,
2023. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Boncmester. A hullák jobb esetben nem beszélnek.
2023. aug. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Író, mezőgazdasági feladatok.
2023. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek beszélni de mégis értékesítőként dolgozom már 7 éve.

Amihez értek, amit tudok arról tudom nyomni a rizsát de hogy most én elkezdjek ilyen haveri barátkozó beszélgetést egy ügyféllel az elképzelhetetlen…

2023. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Juhász, auschwitzi teremőr.
2023. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen , ezek valós állások, mindennapos.
2023. aug. 27. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:

bárhová, semmi jelentősége. én így kezdtem ügyfélszolgálatosként, majd lett egymást követően 8-10 egyéb állásom ahol kimondottan magas kommunikációs képességeket vártak.

oké, közben én is rájöttem hogy vannak olyan helyzetek ahol szükségesnek tartom vagy akár szeretem is a beszélgetést.

ahogy arra is hogy a kollégáim többsége minimum szófukar de inkább autisztikus jegyeket mutató, kommunikációképtelen egyén.

hozzájuk képes én vagyok az aki "szeret beszélgetni", de ilyen közegben én is inkább befogom a pofám.

a teli arccal sztorizó, röhögcsélő kollégák egy hangos kisebbség, talán 10%, teljes téveszme ha azt hiszed hogy bárhol ez lenne az elvárás vagy ők lennének többségben.

szóval hajrá, ha valóban nem szeretsz beszélni, semmi hátrányod nem lesz, ha időközben rájössz hogy mégis akkor időnként bosszankodni, időnként szórakozni fogsz a sok elmeroggyanton.

2023. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!