Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Véletlenül jelölt be a főnökas...

Véletlenül jelölt be a főnökasszony?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most reggel láttam push értesítésként, hogy bejelölt, de mikor rámentem azt írta, hogy jelölés eltávolítva. Most én nyomtam rá véletlenül, hogy visszautasítom, ami kellenetlen lenne, vagy ő törölte a jelölést?

#Facebook #Jelöles
2023. aug. 27. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezd meg tőle!
2023. aug. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd meg a Facebookot, menj be oda, hogy Beállítások (Settings), Tevékenységnapló (Activity Log), Kapcsolatok (Azt hiszem ez Contacts lesz angolul).


Válaszd ki, hogy "Kapott ismerősnek jelölések".


Ott két dolgot fog írni

1. Hogy ki jelölt be

2. hogy elutasítottad vagy elfogadtad a jelölést.


Ha elutasítottad akkor az oda lesz írva.

2023. aug. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem átvizsgálta az oldalad és véletlen bejelölt, aztán törölte, mert az nem állt szándékában, csak érdekelte a magánéleted..
2023. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3, nem fetétlenül. Van a "kit ismerhetek" rész és néha a hírfolyamba is berakják, sőt régen még olyan is volt, hogy szalagban felül fent volt amíg megnéztél egy profilt.

Nekem így történt, hogy egy rokonom egyik képét meg akartam nézni, de félrenyomtam és egy munkahelyi nagyfőnököt bejelöltem. Közben egy másodpercet sem töltöttem a falán.

Régen még olyan is volt, hogy a Facebook értesítésben küldte ezt a kit ismerheteket és sok félreértés volt ebből, ugyanis hasonlított az ismerősnek jelölésre, kb olvasás nélkül, reflexből rányomtál az elfogadásra aztán írta, hogy elküldte az ismerősnek jelölést. Én is jelöltem már be így embert, szintén anékül, hogy kukkoltam volna őt, mert azt hittem, ő jellt be engem.

2023. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2023. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
3-asnál a pont. Manapság bevett fogás ekképpen lekáderezni az új embereket.
2023. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!