Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valaki, akinek dolgozik...

Van valaki, akinek dolgozik ismerőse Ausztriában?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az a kerdes hogy van olyan, akinek nem?
2023. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szeretném felvenni olyan emberekkel a kapcsolatot, akiknek dolgozik, és én is megpróbálni kint az életet.
2023. aug. 27. 10:46
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Minek?
2023. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csoportokba érdeklődj , pl kinti magyarok munkavállalók stb, más adatait elerhetőségeit nem adom ki .
2023. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Mint kulfoldon elo, tanacsolnam hogy mig egyedul nem megy a koltozes es munkakereses, aludj ra meg parat.

Eleg sok dolog tud tortenni, es nem mindig lessz ki segitsen, te meg ha nem vagy talpraesett, csunyan megszivhatod.

2023. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én, pl. De napi ingázó vagyok.
2023. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tiszteletben tartom a személyiségi jogokat, ezért nem is azt vártam el, hogy csak úgy elküldje valaki az ismerősének az elérhetőségét. Csak akkor, ha ő is beleegyezett.


A Facebook nem rossz ötlet, de csak a kezdeti időben volt fiókom, azóta nincs. Kérlek szépen küldenétek csoportokat, ahova érdemes belépni regisztrációt követően?

2023. aug. 27. 11:05
 8/19 A kérdező kommentje:

#5 Hülyeség. A rokonságomban egymásnak segítettek kijutni Angliába, és azóta is kint vannak. Én már nem tudnék kimenni, legalább is nem olyan könnyen, és amúgy sem vonz Anglia. A segítség hasznos, nem kell ellökni mindenkit, hogy "ódd' me' magad".



#6 Melyik városban laksz, és hova jársz dolgozni?:)

2023. aug. 27. 11:07
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen, rokonok, kozeli ismerosok egy dolog.

De egy idegenert nem sokan fognak ugrani segiteni. Plusz nem egyedi eset, mikor epp a segitseg verte at a tapasztalatlan embert. Utobbirol mar konveket lehetne irni.

2023. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
A segítség nyilván nagyon jó annak, aki kapja. Akinek adnia kell, nem annyira.
2023. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!