Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen abszurd vagy nevetséges...

Milyen abszurd vagy nevetséges munkahelyről kirúgás-indokokkal találkoztatok már?

Figyelt kérdés
Olyasmikra gondolok, mint pl. a múltkor a nevetős emojival reagálás egy FB-posztra. Tehát amire azt lehet mondani, hogy kész vicc ezért.

2023. aug. 28. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Amikor már mindent te csinálsz de a végén azt mondják, hogy elégedetlenek a munkáddal.
2023. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy ismerősöm az egyetemen, neki a nővére pultos volt egy kávézóban. Egy teljesen átlagos, szép arcú, csinos lányt képzelj el, nem volt még csak husis se, semmi! Két év után azért küldték el a kávézóból, mert arculatot váltanak, amibe már csak a dekoratív hölgydolgozók férnek bele.

Utána egy konkrétan elhízott, de óriási mellű csajt vettek fel, akinek kékre volt festve a haja... Hát ha ez a dekoratív... 😂

2023. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Engem egyszer a következő indokkal rúgtak ki:

Nagyfőnöknek az volt a mániája, hogy a kisfőnökkel ellene szervezkedünk. Ennek annyi alapja volt, hogy nagyon jóban voltunk, és együtt utáltuk a nagyfőnököt, de a "szervezkedéstől" ez azért elég távol állt. Egy szép napon összeveszett a kisfőnökkel, alapvető infókat visszatartott tőle, így nem tudtuk rendesen végezni a munkát. Pár nap múlva engem rúgott ki, mert "nem szóltam, hogy így nem lehet dolgozni."

Akkor persze rosszul esett, de a legjobb dolog, ami történhetett velem, ezerszer jobb munkahelyem van azóta.

2023. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt egy munkahelyem amíg még az egyetemre jártam, de teljes munkaidős dolog volt, nem diákmunka. Egyszer behívott a főnök engem meg egy srácot, hogy anyagi gondokkal küzd a hely és arra szeretne minket megkérni, hogy menjünk táppénzre a hónap további részében, hogy ne kelljen annyit fizetni nekünk. Én mondtam, hogy erre nem vagyok hajlandó, meg akkor amúgy is olyan háziorvosom volt, aki csak akkor írt volna ki 3 hét táppénzre, ha hiányzik a fejem, erre mondta a főnök, hogy nagyon sajnálja, de akkor nem tud tovább foglalkoztatni. A srác elment egy hétre táppénzre, aztán aznap, mikor visszament, ki is rúgták, hogy megbízhatatlan, sokat hiányzik ok nélkül. 😂
2023. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Azért rúgtak ki mert kinevettem a főnököt.

Magára borította a forró kávét aztán ahogy fájdalmak közepette hadonászott úgy megcsúszott a tócsán, hogy pofára esett és betört az orra.

Előtte is röhögtem de amikor két tampont dugtak az orrába már abba sem bírtam hagyni.

2023. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

120 km-es, Budán évszázados rekordokat döntő szélben kidőltek az általam a megadott instrukciók szerint a meszes, karsztvidéki talajba ültetett fák.

Mondjuk ez sem kirúgás volt, csak órabércsökkentés, amire úgy reagáltam, hogy inkább nem mentem dolgozni.

Egy másik jellegű példa amikor nem engedtek el 4 óráta a munkával kapcsolatos jegyzeteimet, anyagaimat átnézni. Itt sem ők küldtek el de kénytelen voltam távozni.

2023. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!