Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavar, hogy nyomul egy kollégá...

Zavar, hogy nyomul egy kollégám. Mit tegyek? (N/25)

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akinek szerintem nagyon bejövök, eddig is tudtam, de mostanában érzem azt, hogy jobban nyomul, próbálkozik.


Nincs jelenleg barátom, szóval nem emiatt gáz, hanem mert sajnos nem az esetem bármennyire is kedves és odafigyel. És kiszúrtam hogy állandóan a fenekem nézi, már más kollégáknak is feltűnt.


Pénteken nagyon rosszul voltam, ettem valami nem jót a menzán, hasmenésem volt, szóval a legrosszabb, legkellemetlenebb dolog, és felajánlotta hogy hazavisz, amit elfogadtam természetesen.


Azóta nem találkoztunk személyesen, de írogat meg puszis, szíves emojikat küld, "reméli jól vagyok" stb...


Nehéz ügy, de valahogy meg kéne neki mondanom, hogy ebből részemröl nem lesz semmi.



2023. szept. 2. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Miért olyan természetes, hogy elfogadtad a fuvart? :D

Ezzel konkrétan azt erősítetted meg a fejében, hogy van értelme tovább nyomulnia.

2023. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát igen biztos hogy remény adtál neki, hogy próbálkozhat!

Nehéz lesz, de őszintén el kell mondanod neki, hogy Te csak kollégának tekinted és nem többnek és ne húzd az időt, hogy minnél kevésbé fájjon neki!

2023. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1:


Mert tömegközlekedéssel járok és sajnos nem 2 percre lakom. És rosszul voltam eléggé. Így megváltás volt a felajánlás.

2023. szept. 2. 23:08
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
95%

Akkor időszerű tiszta vizet önteni a pohàrba.


"Joci, kib@szottul jól jött a múltkori fuvar, viszont a hàtam közepére sem kívànnàlak, mint férfit.


Ha lesz még ilyen, nyugodtan elfuvarozhatsz, de semmi több"

2023. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Én megkértem valakit hogy szóljon rá, hogy fogja vissza magát, nem illünk össze. Azóta leállt, de ugyanúgy kedves attól még és nem égtem be hogy nem én szóltam hogy ne bántsam meg.
2023. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki egyenesen, hogy nem akarsz tőle semmit.
2023. szept. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Emojikra ne reagálj, ha konkrétan kérdez valamit, akkor száraz tényekkel válaszolj, de ne menj bele "beszélgetésbe" Pl hogy telik a hétvégéd?, jól aludtál? stb kérdésekre ne válaszolj, vagy írd meg, hogy az ilyesmi nem a munkatársakra tartozik.
2023. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Gyere össze vele hát haza is visz kocsival gondolkodj már.
2023. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
Add be a derekad inkább, hamarabb szabadulsz.
2023. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
"Ne haragudj, értékelem a kedvességedet, de csak mint kollégáét, egyébként nem vagy az esetem."
2023. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!