Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavar, hogy nyomul egy kollégá...

Zavar, hogy nyomul egy kollégám. Mit tegyek? (N/25)

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akinek szerintem nagyon bejövök, eddig is tudtam, de mostanában érzem azt, hogy jobban nyomul, próbálkozik.


Nincs jelenleg barátom, szóval nem emiatt gáz, hanem mert sajnos nem az esetem bármennyire is kedves és odafigyel. És kiszúrtam hogy állandóan a fenekem nézi, már más kollégáknak is feltűnt.


Pénteken nagyon rosszul voltam, ettem valami nem jót a menzán, hasmenésem volt, szóval a legrosszabb, legkellemetlenebb dolog, és felajánlotta hogy hazavisz, amit elfogadtam természetesen.


Azóta nem találkoztunk személyesen, de írogat meg puszis, szíves emojikat küld, "reméli jól vagyok" stb...


Nehéz ügy, de valahogy meg kéne neki mondanom, hogy ebből részemröl nem lesz semmi.



2023. szept. 2. 23:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, de akitől ennyire nem akarok semmit, attól nem fogadom el a fuvart sem. Akkor sem, ha hazáig 20x szétfosom az agyam.


Abban az esetben fogadtam volna el a felajánlást, ha annak ellenére ajánlotta fel, hogy előtte közöltem vele, hogy nem akarok tőle semmit.

Mert akkor egy kedves gesztus egy kollégától én meg beszállok a benzinbe.


De olyan nincs, hogy sunnyogsz, nem mered lekoptatni, aztán természetes hogy hazavisz...legalábbis nekem ehhez nem lett volna pofám.

2023. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%
Kihívnám egy kick-box-meccsre.
2023. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
#11 A nőnek mindenhez van pofája, jellemtelen, gerinctelen, lehúzós, hazug dög a legtöbbük. Adják a szentet, az ártatlant, közben meg aljasabbak bárkinél és bárminél. Tisztelet a kevés kivételnek.
2023. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
13! Én írtam a 11-es választ és én is nő vagyok, szóval ne általánosítsunk! :D
2023. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Olvasd el az utolsó mondatot a 13as válaszban.
2023. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%

Azzal, hogy elfogadtad a fuvart, te magad adtál zöld utat a pasasnak.

Inkább vártad volna meg, míg jobban vagy, és buszoztál volna haza.

Most aztán szívességet tett, várja a viszonzást. Nem fog egyhamar lekopni.

2023. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de elég bután kezeled mindezt.

Zavar, hogy nyomul és bámul,de közben meg beülsz az autójába.


Javaslom, legközelebb üljetek be valahova meginni egy kávét, utána kísértesd haza magad a sráccal.

Mert ennyi erővel ezt is megtehetnéd.

2023. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!