Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta meglátszik, hogy babát...

Amióta meglátszik, hogy babát várok félreérthetetlenül nyomul rám az egyik kollégám. Ki vagyok tőle! Hogyan hajtanátok el balhé nélkül? .

Figyelt kérdés
Őszintén mondom, szerintem nem normális, a hideg ráz tőle... Nagy open office-ban dolgozom, nem messze ül tőle, állandóan bámul, ha teheti félreérthetetlen megjegyzéseket tesz... próbáltam már levegőnek nézni, ez nem használt.. próbáltam durvábban leépíteni, visszaszólni neki, de ez csak olaj volt a tűzre, úgy vette mintha benne lennék a dologban... a páromnak egyelőre nem mertem elmondani, mert szerintem megverné.. Arra is gondoltam, hogy jelzem a HR-esek felé, hogy csináljanak vele valamit... de attól is tartok, hogy ennek én innám meg a levét, ő elég speciális területtel foglalkozik a cégen belül, én pedig.. hát már csak pár hónapig dolgozom ugye... Szerintetek mit tegyek?
2017. júl. 28. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért diszkréciót kérve én mégis beszélnék a HR-essel.
2017. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon beteg lehet az illető 😨. Én is beszélnék a HR-rel. Ne hagyd annyiban semmiképp.
2017. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben a hr-en próbálkoznék először, amit a munkatársad csinál emberileg elfogadhatatlan,hiába jó munkaerő.Valószínűleg csak szólnak neki,hogy állítson magán.

Vagy gyere el már most, emiatt a hülye miatt ne stresszelj,árt a kicsinek,meg neked is.

A férjed pedig ne verje meg lehetőség szerint, mert kell a babának apuka is,nem csak a börtönben a látogatás erejéig. (Viszont ha kicsit keményebben odaszól,hogy vegye észre magát,az nem baj,csak ne üssön.)

2017. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fújj nekem a főnököm ilyen. Egyfolytában kerdezgetett meg nezett de kb olyan szintű dolgokat szólt be, hogy mi van a mellemmel. Faj-e. (basszus.. 10 evvel idősebb 2 gyerekes ember amugy)


En mondtam h orulok, h igy a sziven viseli az állapotom de fejezze be mert nem vagyunk ebben a viszonyban. Azután normalis volt (nem lett mondjuk bunkó vagy ilyesmi)

2017. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!