Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hétvégére kell tenni?

Miért hétvégére kell tenni?

Figyelt kérdés

Cég kitalálta, hogy 2 napos csapatépítőt szervezz,ott alvással

Péntek szombat lesz


Miért hétvégére kell tenni?

Miért mondják azt,hogy kötelező?



2023. szept. 3. 06:14
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
13%
Most mit sírsz? Apukám cégének is dettó ugyanígy lesz a csapatépítője. Kérdezd meg a nagyfőnököt. De ahhoz már gyáva vagy, csak itt nagy a szád.
2023. szept. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem

Semmilyen értelmes választ nem kaptam


Semmi információ nincs arról a két napról,hogy hova megyünk mit eszünk mit csinálunk



Azért sír a szám mert nem akarok 3 bőrönddel cipekedni,saját kaját vinni

IR, glutén és laktózérzékeny vagyok

2023. szept. 3. 06:35
 3/58 A kérdező kommentje:
És rohadtul nem mindegy mikor mit eszek ....
2023. szept. 3. 06:35
 4/58 A kérdező kommentje:

Különben is szerintem hétvégére nem kötelezhet senki sem


Szerződésben sincs benne

2023. szept. 3. 06:36
 5/58 anonim ***** válasza:
14%
Mi lenne számodra az értelmes válasz a csapatépítéssel kapcsolatban? Talán, ha szórakozásnak fognád fel, akkor nem lennél idegbeteg! Elmondtad a főnöködnek, hogy nyugodtan, hogy te ilyen-olyan betegségben szenvedsz, és szeretnéd tudni, hogy hogyan készülj?
2023. szept. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

Igen el

Tudja bent mindenki ..

2023. szept. 3. 07:05
 7/58 anonim ***** válasza:
90%

Úgy látom, hogy ezen a csapatépítőn pont az nem fog épülni, akire nagyon ráférne...

Mondd meg a főnöknek, hogy mivel ez munkaidőn kívüli elfoglaltság, te majd le fogod csúsztatni. Maximum kirúg, mit veszíthetsz? :)

Egyébként mennyivel előtte szóltak? Nem tudsz kitalálni valami programot, amit addigra már leszervezhettél és már nem lemondható?


U.i.: hétköznap kevésbé lennèl IR, glutén és laktózérzékeny? Ezt a részét abszolút nem értem, meg a 3 bőröndöt sem...

2023. szept. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
95%

Nincs olyan, hogy a szabadidődben valami kötelező, hacsak nincs benne a szerződésedben. Amit el kéne olvasni. Pl. Hogy bármikor munkára berendelhető vagy (még akár szabadság alatt is). De ha berendelnek akkor általában ki szokták fizetni, akár 150%-ban is.

Amúgy #7 én is gyűlölnék csapatépítőre járni. Számomra a munka az munka. Nekem a kollégáim nem egy nagy család, nem érdekel a "fiatalos, jó hangulat" és társai. Nem a személyiségemért fizetnek, hanem azért hogy a munkámat a legkevesebb hibával elvégezzem. Nekem pl. van a munkámon kívül életem, családom, barátaim. Nem vagyok rászorulva arra, hogy puszipajtás legyek bármelyik kollégámmal.

2023. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szenvednék különösebben, egyszerűen jelezném, hogy nem fogok menni.

Aztán elkezdenék keresni egy másik munkahelyet, mert ez red flag, ahogy mondani szokás.

2023. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom ki találta ki a csapatépítést, de jó nagy barom volt. Az ember azzal csináljon programot, akivel szeretne. A munkahelyen a legtöbb emberrel munkakapcsolat van, nem is kell más.

Egyébként azért "kell" hétvégére tenni, hogy kevesebb időt vegyen el a munkaidődből. Azért kötelező, mert ha nem lenne az, akkor az emberek 80%-a nem menne.

2023. szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!