Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy döntenétek a helyemben?

Hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Olyan fura helyzetbe kerültem, amiben most nem érzem igazán jól magam, nem tudom mi lenne a helyes döntés.

Van egy művészeti középiskola, ahol én két szakmát elvégeztem, most kezdtem el a harmadikat, időközben úgy érzem megkedveltek, felvettek dolgozni, mint közalkalmazott (akkor így lehetett megoldani), 8 órában vagyok papíron, egyébként 4 órákat vagyok bent.

Ugye így most a bérminimumot kapom, viszont azon vannak, hogy minnél többet tanuljak, állják a jogosítványom megszerzését, és szeretnének később felvenni mint oktatót és/vagy más munkakörben rendesen dolgozni.

Erre azt mondta a főnököm, hogy két éven belül szeretnék ezt megoldani (ezt nem csak bekamuzták, tényleg így gondolják)

Ezen kívül az itt dolgozó emberek álltal más lehetőségek is adódhatnak később.


Viszont, egy jó barátom mondta, hogy be tudna intézni ahoz a céghez ahol ő dolgozik, fizikai munka lenne, gépkezelés, nettó 2500-3000Ft órabér, 3 műszakban.


Nagyon elgondolkoztatott, nem tudom mit csináljak.

Már egy ideje kezdek rágódni ezen az egészen, hogy ez a pénz amit kapok, ez szinte semmi és két év az hosszú idő, igaz, hogy közben bármi történhet, bármi lehetőség adódhat, de akkor is.


Nem tudom mi tévő legyek, szívem szerint itt maradnék, mert valamiért azt érzem nagyon megbánnám, ha belefognék a másik munkába, még akkor is ha jó pénz.

Na meg ez a közfoglalkoztatott dolog is zavar, ha esetleg önéletrajba kell beleírni, vagy a nyugdíjamba is beleszámítják... hát nem tudom.


Lehet kicsit hosszúra sikerült, de köszönöm, ha elolvastad.

Érdekelne mindenki véleménye, akár személyes hasonló tapasztalat.

Ha valaki privátban beszélgetne velem erről, annak kifejezetten örülnék.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2023. szept. 5. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy maradnék!
2023. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kibirod a két évet, akkor megvan a jövőd.
2023. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem döntök más helyett.
2023. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, a pénz nem minden, úgyhogy csináld azt ami jobban szeretnél.
2023. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!