Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul bántak velem?

Rosszul bántak velem?

Figyelt kérdés
Eleinte minden rendben volt úgy az első félévig, majd egyszer csak a többiek előtt elkezdett ordibálni a folyosón velem a főnök, semmi előzmény nélkül, majd ezt hónapokig tűrtem. Sokszor helyettesítettem, szinte mindig engemet sikerült behívni, ha volt valami. Jól csináltam mindent,legalábbis úgy tűnt és egyszer csak az éjszakai munkámat egy reggeli váltó kolléga szándékosan széttúrta (mindent odatettem az asztalra és szándékosan beletúrt, mire leszidott ismét a főnök). Volt egy nagy szemetes a papíroknak, egyszer mentem a wc-re és egy másik munkámat találtam benne, pont a szemét tetején, kicsit se volt jelzés, hogy a munkám egy nagy szemét. Egy napon közölték velem, hogy senki nem szeretne dolgozni velem miután észrevettem, hogy tönkrement egy műszer, valamint lopások történtek (biztos így volt, mert fogyott mindrn.
2023. szept. 7. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mielőbb távozz az ilyen közegből.


Új vagy és kispéciztek ebben a gyárban (gondolom én) .


Sok helyen csinálják ezt a megkeseredett emberek, akik a rosszmájúság szakadékába zuhanva kapaszkodnak a munkájukba a napi megélhetésért.


Amikor suliból kilépve gyorsan kellett meló vagy pl amikor 2 értelmes munkám közé becsúszott egy ideiglenes, azon helyeken szinte fullasztó volt a légkör a rosszindulattól, megkeseredettségtől.


Eldugták eszközeimet, kérdéseimre direkt rossz válaszokat mondtak, rongálták a termékeket, mintha én csináltam volna stb.


Az volt a szerencsém, hogy egyik volt normális helyemen a főnököm ismerte az akkori újat, aki panaszkodott neki és csak nézett, majd kiállt mellettem.


Ugyanis maximalista vagyok a legvacakabb munkában is. Többször túlteljesítettem.


Fura is volt, hogy az akkori új főnököm leszállt rólam, ám régibe belefutva megtudtam ezt.


Vele jóban vagyok máig, termékfotózást szoktam csinálni párjának.


Menni kell, ha olyan a hely, különben lelkileg kileszel idővel.


Nem bánnak veled emberként. S ezt kérdezni se kell.

2023. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ezt hónapokig tűrtem"

Itt követtél el egy nagy hibát. Rögtön el kellett volna jönnöd onnan.

2023. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs kamera vagy mi? 🤨 Nyilvan nem kar a meloert, mar reg leptem vna
2023. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!