Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóljak emiatt a főnökömnek?

Szóljak emiatt a főnökömnek?

Figyelt kérdés
Múlt héten rajtakaptam a cigány szintfelelős csajt az irodaházban, ahogy bezárta azokat a szobákat, ahol még nem voltam leszemetelni, hogy úgy állithassa be, hogy én hagytam ott. Szóltam neki, hogy egyik irodai asztal alatt morzsa van, de azt mondta, hagyjuk, péntek van, menjünk haza. Ismerősök mondták hogy magamat úgy védhetem le hogy ezt elmondtam a főnöknek..ugye nem lesz ebből gond?
2023. szept. 10. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha magadat levéded abból sosincs gond, meg ez volt az igazság, jól tetted. De az sem biztos, hogy egyébként nagy baj lett volna ha egyszer meglátják a morzsákat. Viszont így ha szólsz róla, ez korrekt, teljesen jó.
2023. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Vigyázz a csajjal nehogy bántskn. Nagyon rád tudnak szállni a cigány csajok.
2023. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Lehet azert zárt csaak hogy mehessen már.
2023. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős történet.

Nem tudni miért, de a cigány takarító nők hazudoznak, mindig a másikra mutogatnak, hogy nem csinálnak semmit, önmagukat pedig kiemelten kezelik, hogy mekkora nagy ász munkaerők.

2023. szept. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezért kell tanulni fejlődni hogy értelmesebbekkel dolgozhasson együtt az ember.
2023. szept. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

#5


Már megint itt van a személyedben egy bunkó, aki a véleményével csak árt, mit épít.


Semmit nem tudsz arról, hogy ki és miért került abba a helyzetbe, hogy akár takarítson és cigánnyal dolgozzon együtt.

Nem te jársz az ő cipőjében!

2023. szept. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért probald màr ki hogy egyszer gyárban dolgozol másszor meg irodában. A kollektíva ég és föld.
2023. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!