Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénzügy és Számvitel diplomádd...

Pénzügy és Számvitel diplomáddal milyen feladatkört láttál el az első öt évben és bruttóban mennyi fizetést kaptál?

Figyelt kérdés
Nagyon csalódott vagyok ebben a szakmában, fizetés és szakmai előremenetel tekintetében. Férfi vagyok és ez a pálya teljesen elnőiesedett, úgy érzem inkább csak nőket vesznek fel, hiába kezelem magasabb szinten az excelt és stb. programokat. Nincs igazán lehetőség, csak Pesten. Jelenleg szállítói számlákat dolgozok fel és állítok ki, néha kimutatásokat készitek. A fizetésem bruttó 330.000 Ft.

2023. szept. 12. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nincs diplomám. Így nem is csalódtam még. Ahol nincs elvárás, ott csalódás sem lesz.
2023. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs diplomam, pénzügyi osztályon dolgozom. Vevő számlák az enyém teljesen és a kintlévőség. 370 ezer a nettóm. Nő vagyok.
2023. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Hát ezek alapján a válaszok alapján elment az életkedvem is :D most csinálok egy mérlegképest, de hogy minek azt nem tudom. Külföldön 6 órában megvolt a 400.000…
2023. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2# Hány év munkatapasztalatod van?
2023. szept. 12. 18:00
 5/15 A kérdező kommentje:
3# Diplomával is alig akarnak fizetni, de hajrá sok sikert
2023. szept. 12. 18:00
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Közgazdasz vagyok számvitel szakirányon.

Első 5 évem?

A sulival parhuzamban letettem egy kereskedoi boltvez tanfolyamot is mert azonnal akartam dolgozni a sulik vegeztével, igy bekamuztam az egyik cégnél hogy ezerév eladoi gyakorlatom van, felvettek üzletvezetőnek, amit profin nyomtam is dupláztam a beveteleiket is mindig azóta is várnak vissza.

Aztán külföldön szitterkedes aztan konzumálás streaptase előadások, valójában ez művészeti ág mert műsorokat is kellett adni rendezvényekre.

Plusz takarítás.

De egy barátom miatt haza kellett jönnöm es alkalmi 4-6 órás pedasszisztens voltam sulikban. Így kezdtem itthon.

Aztán egy nemzetközi cèg főleg nyelvtudás és végzettség alapon felvett pénzügyi vezető+tolmácsnak külföldi kapcsolattartónak olcsón, áron alul, mert nem ismertem a bérezést. Átvertek igazából. Azt is éltem. A bért le se merem írni..

Aztán megint külföld tánc takarítás újra.

Na már azóta 30 felett közalkalmazottként vagyok itthon. Megint nevetséges bérèrt.

2023. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. 5 éve dolgozom ebben. Pénzügyi számviteli ügyintézői OKJ - m van csak.
2023. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A 330 még nettóban is kevés lenne, el sem tudom képzelni hol adnak olyan keveset. Bár ha jól értem inkább valami adminisztrációs munkát csinálsz, amihez igazából nem is kell a diploma.


Én is pénzügy és számvitel alapszakon végeztem, igaz, utána elkezdtem egy msc-t is, csak azt végül nem fejeztem be. Jelenleg 3 év után bruttó 750 a fizetésem, de szerintem ez is kevés, ismerőseim ennél többet kapnak hasonló munkakörökben. Szóval hamarosan én is fogok kérni fizetésemelést.

2023. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornok vagyok egy tanácsadó cégnél, még egy év diplomáig. Dolgoztam SSC-ben ezernyolcas órabérben, most pedig 1900-ban vagyok. SSC-ben több nővel találkoztam mint a jelenlegi cégemben.
2023. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6# akkor mi ez a duma, hogy pénzügyessel jól keresnek
2023. szept. 12. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!