Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van velem ez a munka...

Miért van velem ez a munka helyemen ?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor azt veszem észre a munka helyemen magamon , hogy nagyon szétszórt vagyok és sokszor nem emlékszem dolgokra.

Pl ha valamit lerakok egy helyre kb olyan 5-10 perc után ha el is mentem onnan elfelejtem , hogy hova raktam le és elkezdem össze vissza keresni.

Jó meg persze az igaz , hogy néha csak a saját fejem után megyek és nem gondolom át a dolgokat.

Valamikor átgondolom valamikor nem.

Egyszer egy féle módon emlékszem valamire majd máskor másféle módon.

Valamikor az érzéseimre hagyatkozom valamikor az eszemre de valamikor az érzés világot megpróbálom félre tenni majd az eszemre hagyatkozom.

Vannak helyzetek, pillanatok mikor kissé feszült vagyok de van olyan is mikor nem.

Mintha bizonyos testtartásokka néha egy fajta dominanciát mutatók ki de viszont olyankor meg úgy is érzem néha, hogy mintha a másik is miattam feszült, mert nem bírja azt a fajta testtartást amit éppen akkor abban az időben csinálok.

Akkor ma is a munka helyemen azt vettem észre az egyik munkatársamon mikor kijelentettem neki kicsit fenn hangon , hogy hagyjon már békén mert elég sokszor diktálgat nekem amit már nem mindig tudok elviselni. És azután mikor ezt kijelentettem kicsit olyan furán viselkedett velem szembe a munkámat utána szétcseszte és olyan indulatosan viselkedett kicsit.

Előre is köszönöm



2023. szept. 14. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A nem emlékezés azért van, mert nem vagy ott fejben, másra koncentrálsz. Legyél ott, figyelj oda és akkor jobban megy az emlékezés. A későbbi feladatokat pedig jegyezd fel.
2023. szept. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat az tuti hogy nagyon tulgondolsz mindent
2023. szept. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután közölted vele hogy hagyjon békés, a reakciója nagyjából normális. Az hogy melyikőtöknek van igaza más kérdés, de senki se tud erre szépen reagálni.
2023. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!