Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az irodaban folyton azt...

Az irodaban folyton azt hallgatom,hogy melyik kollega hova ment nyaralni. Mind tehetosebbek,nekunk nem jut ra,hogy amerikaba vagy spanyolba toltsunk 2-3 hetet. Eleg rossz ezt hallgatni. Mashol is van ilyesmirol szo a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Tobbsegnek sajat orokolt haza van vagy szuloktol orokolt vagyona.

A mi csaladunk is dolgos,rendes csalad. De az elet annyira igazsagtalan...


2023. szept. 18. 14:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%

Azokon a munkahelyeken ahol van egy minimális összetartás a munkakapcsolaton kívül nyilvan szóbakerül ez is.


Amúgy van értelme is a kérdésnek, vagy csak sírni jöttél ide?

2023. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk munkárol van szo.

Besegítek egy másik osztálynak de elírtam egy megjegyzés rovatot és már könyvelve van. Kérdeztem hogyan javítható senki nem tudja sztornóztatni nem akarják rájöttem hogy helyesbítést viszont enged a rendszer. De rákèrdeztem a legfelsőbbeknél is hogy helyesbítsem e. Es szoltak hogy nem kell haggyam.


De ettol fuggetlenul már elindult a pletyka, akinek besegítek elkezdte azt rólam terjeszteni hogy kapkodós vagyok, meg azt is elkezdte minani amikor véletlen leesett miattam egy mappa csak közbeszóltam hogy bocsi csak jelzem a 237 es számlárol lenne szó.

Így gyorsan eldugult.

De korábban is láttam higy a csopvezünknek pletykálna rolam.

Az akinek én segítek be mert sok a munkájuk..!


Nálunk általában ezek mennek, nem csak rólam, pl az infosrol is, akiknek segitek osztályon másik kollegárol is a szakmai lehordás fúrás megy nálunk


A nyarálsokrol az osszes téma annyi hogy néha hoznak be édességet hogy voltunk egy hetet pl németben e körbekínálás van.

Vagy akinek házasodott a fia az is hozott be aprósuteményt a konyhába és körbeinvitált mindenkit. Es nincs errol témázás.

2023. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Csak sírni jottem,mert mar elviselhetetlenul rossz egesz nap ezt hallgatni napokon keresztul hetekig,hogy ki merre nyaralt es milyen jo volt es milyen sokat koltott. Mi meg a balatonra ha lejutunk akkor mar vidam az elet. Termeszeetsen lidlis uditovel es elore csomagolt fasirtos szendvicsekkel.
2023. szept. 18. 14:21
 4/35 A kérdező kommentje:
En letudnam annyival,hogy jo volt?...jaja,jo volt...oke! Aztan megyunk a dolgunkra. Nyilvan ez azert alakult ki mert pl nem jarok el veluk melo utan kocsmazni, ki is neznek emiatt,hogy hazamegyek a csaladomhoz inkabb munka utan.
2023. szept. 18. 14:23
 5/35 anonim ***** válasza:
83%

Amikor egyik cégnél nyáron mindenki nyaralt en azzal hencegtem", hogy pár hét alatt mindenki elver párszázezret es meg azalatt külföldön dolgozom és nyaralok egyben(bulizós helyeken szezonális vendéglátás plusz jattok)és plusz párszázakkal félmillákkal jövök haza:D


Amugy nekem a mostani cégnél nyaralásom sincs de karácsonyom sem. De rajtam nem is látják hogy sírnék egy nyaralás után.

2023. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
*jav èn meg azalatt
2023. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Eleg mergezo a legkor,ha valaki bejon aki nem az irodaba dolgozik,majd kimegy es csukodik az ajto..egybol megy,hogy huuuu ez mekkora suger,meg buta..es mas valogatott kifejezesek..Hogy lehet ezt irodaba megszokni?

Amint lehet en szabadulok inenn, csak fejezzem be az iskolamat amit elkezdtem.

2023. szept. 18. 14:29
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

"Mi meg a balatonra ha lejutunk akkor mar vidam az elet. Termeszeetsen lidlis uditovel es elore csomagolt fasirtos szendvicsekkel."

. Szerintem ez tök jól hangzik, nekem bőven elég lenne nyaralásra.

Bár a Balatont nem szeretem, inkbb a Börzsönybe megyek.


Ha Te irigykedsz viszont, elégedetlenkedsz, akkor a hiba benned van.

2023. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
42%
#7: és Te jobb vagy azzal, hogy a kollégáidat itt beszéled ki?
2023. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy idén nektek csak Balira futotta...


[link]

2023. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!