Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kitolhatnak velem felmondási...

Kitolhatnak velem felmondási idő alatt?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom különböző nehézségi fokú feladatok vannak. Elvileg mindenki van mindenhol de igazából ez nem ilyen demokratikus. Előfordulhat, hogy erre az időre én a legnehezebb helyre kerülök? Ha így lenne ti ezt hogyan reagálnátok le?

2023. szept. 20. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ha a munkaköri leírásod tartalmazza a legnehezebb helyen ellátandó feladatokat is, akkor igen, előfordulhat.

Lehet nem örülnék neki, de mivel aláírtam a munkaköri leírást, így elfogadnám a helyzetet.

2023. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez nem csak felmondási idő alatt fordulhatna elő, ezért nem értem a problémát.

Nem mindegy, hogy a nehezebb feladatot mikor végzed? Nyilván veheted "kitolásnak" is, ha éppen a felmondási idő alatt kell ezt csinálnod.

2023. szept. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most töltöm a felmondási időmet olyan helyen, ahol leginkább a köcsög főnök miatt mondtam fel, természetesen most próbál extrán szivatni, de engem nem zavar, 1 hét múlva már soha többet nem kell látnom, én csak erre fókuszálok😀
2023. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!