Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vendéglátásban dolgozók!...

Vendéglátásban dolgozók! Titeket nem idegesít, amikor forgalmas napokon egyes kollégák azt ismételgetik, hogy "Ma nagyon forgalmas nap van!"?

Figyelt kérdés

Étkezdében dolgozom. Engem határozottan irritál. Épp elég bírni magát a nagy forgalmat, kontrollálni a stresszt. De ez, hogy egyes kollégák és/vagy a felettesek még mondogatják is, hogy marha nagy forgalom van, extrán idegesít, és ettől leszek inkább stresszes.

Ti hogy vagytok vele?



2023. szept. 24. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2023. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Ma nagyon forgalmas nap volt!
2023. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátásban sose dolgoztam, de kereskedelemben igen. Ott is mindig megjegyeztük hogy jó sok vásárló van ma, vagy éppen azt, hogy milyen kevesen vannak ma.

Engem sose zavart, és stresszesebb sem lettem tőle.

2023. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3: Számomra azért is idegesítő, mert fölösleges megjegyezni valamit, ami mindenkinek teljesen nyilvánvaló. Ez kb. olyan, mintha valaki azt ismételgetné, hogy "Nappal van." vagy "Este van." vagy, hogy "A Föld nevű bolygón vagyunk."
2023. szept. 24. 21:25
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

EZ miért zavar téged?

Rosszabb lesz miatta az életed?

Szerintem válogasd meg, hogy mi zavar, mert ez így rossz neked.

2023. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem neked való a vendéglátás. Frusztrált vagy te enélkül is...
2023. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a mondatot sosem hallottam így. Nálunk a "hát ez ki...ott undorító nap", meg a "mi a rákos f..zom van ezekkel már megint" dívott, és nem, engem nem idegesített.
2023. szept. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7; A célzás, a tartalom a lényeg. Amúgy külföldön élek, igazából angolul úgy hangzik, hogy "Today is very busy!", "It's very, very busy!" vagy "Today is fucking busy!" Csak a kérdésben inkább magyarul írtam.
2023. szept. 25. 06:55
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

#10

Ha ilyen szinten kiakaszt, akkor igen, nálad van a probléma, mert ez már nagyon nem normális.

2023. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
11: Milyen szinten? Talán megverem azt, aki megjegyzi? Eddig a legdurvább az volt, hogy utána, mikor senki nem látott, beleütöttem vagy rúgtam valamibe. De ez is csak kétszer vagy háromszor fordult eddig elő 15 éves vendéglátóipari pályafutásom alatt.
2023. szept. 25. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!