Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vendéglátásban dolgozók!...

Vendéglátásban dolgozók! Titeket nem idegesít, amikor forgalmas napokon egyes kollégák azt ismételgetik, hogy "Ma nagyon forgalmas nap van!"?

Figyelt kérdés

Étkezdében dolgozom. Engem határozottan irritál. Épp elég bírni magát a nagy forgalmat, kontrollálni a stresszt. De ez, hogy egyes kollégák és/vagy a felettesek még mondogatják is, hogy marha nagy forgalom van, extrán idegesít, és ettől leszek inkább stresszes.

Ti hogy vagytok vele?



2023. szept. 24. 20:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

#12

Például ilyen szinten, amit itt leírtál. Ezzel érdemes lenne szakemberhez fordulni.

2023. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
13: Azért, mert 15 év alatt megesett max. háromszor?
2023. szept. 25. 08:46
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tele a tököd, miért nem váltasz valami kevesebb stresszel járó munkahelyre? (Kérdem ezt ex-vendéglátósként)
2023. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
15: Mert az eddiekhez képest ez mérföldekkel jobb (két éve vagyok itt). Hétfőtől péntekig kell dolgozni, ünnepnapok is szabadok, Karácsony-Újévre hazamehetek, ésatöbbi. De azért ez a dolog itt is irritál, még ha nem is annyira, mint amikor normál éttermekben dolgoztam.
2023. szept. 25. 09:16
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szokd meg.

Vagy keress rosszabb helyet, ahol ilyen "nehéz napunk van" szólások helyett csak káromkodás van.

2023. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Ja meg 15x elmondja hogy faradt meg nincskedve meg ez faj az faj.. en meg "jaa, mar mondtad parszor" Utanna meg jon a hiszti meg a pofavagas. De en mar erzeketlenne valtam az ilyen puhany, kummantos, nyiglodos emberekkel.. megmondom hogy akkor menj haza nekem ne nyavogj, atveszem en a te fizud is vagy mas szivesen beall a helyedre 35ezerer..
2023. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
ilyenkor kell tägra nyilt szemmel megkerdezni, hogy HOL?
2023. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
68%
Ma nagyon nagy a forgalom.
2023. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen negatív szemelyel legjobb lenne sose találkozni mint a kérdező, nemhogy dolgozni vele.
2023. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19: Mert mégis hogy kéne reagálnom arra, hogy egy lestresszelt napon folyamatosan arra reflektálgatnak körülöttem, hogy lestresszelt nap van? Talán vigyorogni?
2023. okt. 4. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!