Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkát akarok szerezni mit...

Insideraccon kérdése:

Munkát akarok szerezni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lényeg ami lényeg nemrég érettségiztem és nemvettek föl egyetemre éés most szeretnék egy munkát viszont az a baj,hogycsak egy érettségim van viszont nemszeretnék gyárba menni illetve nemszeretnék árufeltöltő lenni se,mert mind a kettőben van tapasztalatom viszont egyiket se bírom. Extrovertált vagyok és szeretnék emberek között emberekkel dolgozni,de pl dohánybolti eladónak nemvennének fel,mert fiú vagyok. Milyen munkalehetősegeket tudtok számomra?

2023. szept. 26. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Neked mindjárt szakmunkásképzőbe kellett volna menned. Elcsesztél 4 évet az életedből.
2023. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
80%
Rengeteg férfi dohánybolti eladó van, ez nem akadály, ha neked ez a szíved vágya🤷‍♀️
2023. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 ja csak az az igazság,hogy oda nőket keresenek és két férfit megis kérdeztem erről ők pedig közölték velem,hogy családi busniss a másik pedig,hogy a barátnője a főnöke ezért alkalmazzák
2023. szept. 26. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Milyen szakra szerettél volna menni? Ha van ehhez kapcsolódó gyakorlati lehetőség, akkor menj el gyakorlatozni, még ha nem is fizet. Jövőre meg újra próbálkozz a felvételivel.

Sajnos egy érettségivel nincs sok lehetőséged, olyanok vannak, mint amiket felsoroltál. De ha pénz kell, akkor ne válogass!

2023. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Menj nyelvtant tanítani.
2023. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el könyvesbolti eladónak és az üresjáratokban olvasgasd amit a nyelvtan szekcióban találsz.
2023. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el ügyfélszolgálatosnak.

Ha tudsz angolul és németül egész jól lehet keresni mert van jó pár német multi akik nyelvi bónuszt adnak.

2023. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Amilyen szuper nyelvtehetség vagy, menj mekisnek.
2023. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!