Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan tudhatom biztosra hogy...

Honnan tudhatom biztosra hogy ki akarnak egyesek rakatni a munkahelyemről vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Nehéz eldönteni mert üldözési mániás vagyok nagyon, viszont furcsaságok miatt utálhatnak is azért. Soha se kedveltek engem sehol, most se
2023. szept. 27. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt a munkahelyemen egy vásár, ahol használt ruhákat lehetett értékesíteni mindenkinek. Kerestem ott: 500 Ft-ot dolgozóként. Ez azért fontos, mert én betegen is sokszor dolgoztam egyedül, ha értékelni kellett, akkor mindig a környezetemet hozták ki nyertesnek, rengeteg pénzem és energiám felhasználásra került, rengeteg szörnyűséget okozott a vezetőség nekem. Mikor egy szabadnapot kértem, nem sikerült megadni. Annyi károm keletkezett, hogy az 500 Ft nem fedezi ezt. Mikor árultam, akkor is kaptam negatív bírálatokat. Ennyit arról, hogy mikor maximalista az ember, akkor milyen visszacsatolásokat kell követni.
2023. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- folyamatos túlóra, akár ingyenmunka ellenére elkezdesz negatív feedback-et kapni

- "hirtelen semmi se jó nekik" érzés

- "tedd ide... ne ide, oda... ne azt, ezt" jelenetek

- nevetséges, pl. infláció alatti fizetés "emelések" (nagy infláció előtt az 1-2%-os emelések tartoztak ide)

- rejtett aknák előkerülése, apróbb vétségek amiket "elkövettél", eddig nem tűnt föl senkinek, most meg rád akarják gyújtani a házat miattuk (pl. egyik nap késtél 5 percet, nem válaszoltál egy emailre 2 napig és hasonló súlyos kihágások), megint csak _hirtelen_ minden nagyon fontos lett

- kommuninikáció megszűnése a belsős kör (főni és csicskásai), és a befolyásolható, megfélemlíthető kollégák részéről... kb ez a végső fázis, a selyemzsinór, ez már azt jelenti hogy ki lettél tárgyalva, mossák a többiek agyát a veled kapcsolatos fals infókkal... itt a vége :)

2023. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!