Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ilyen kollégával...

Mit csináljak ilyen kollégával? Hogy reagálnátok le? Hogy viselkedjek így vele normálisan?

Figyelt kérdés
Gazdasági osztályon dolgozom, lassan 1 éve jöttem erre a helyre, teljesen másik területről váltottam. Az egyik kollégám az egyik napról a másikra úgy viselkedik, mintha ki akarna rúgatni vagy kicsinálni. Ma nap vagy 4x kötött belém. Amit eddig ő csinált, azt hirtelen a mai naptól nekem kell csinálni. Elmegy szabadságra, és nem mond semmit, hogy mit kell átvennem tőle, én hülye meg megkérdeztem, és felsorolt vagy 10 dolgot. Betanítás során nem esett szó arról, hogy nekem naponta kell nézegetnem bizonyos listákat, erre ma a főnök előtt jelezte, hogy jó lenne ha naponta nézném. Ma nap kicsit besokaltam tőle, el tudtam volna küldeni oda!!

2023. szept. 28. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Elöször is EGY ÉV alatt azért megtanulhattad volna az ottani munkákat.

Másodszor, ha a munkatársad szabadságra megy, neked kell helyettesíteni - örülöj, hogy elöre megmutat pár dolgot.

Harmadszor a betanítás során nem mondanak el minden apróságot, némi rugalmasság szükséges.


Ha tényleg kirúgnak, az nem a munkatárs hibája lesz, hanem a tiéd.

2023. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelezd a főnöknek, hogy problémáid vannak vele, és ezzel párhuzamosan kezdj el új helyet keresni, minél gyorsabban. Kb. 10% esélye van hogy nem rakat ki teged ez a bútordarab, jobb ilyenkor hamarabb lelécelni.
2023. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megcsinàlok minden feladatot egyedül, de ma hirtelen az ő feladata az enyém lett. Mai nap után én is elgondolkodtam a lelépésen, de nem vagyok egy feladòs tipus. Meg igy dolgozni hosszùtávon nem lesz egy leányálom, hogy ott fog belémkötni, ahol lehet.
2023. szept. 28. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
És beléd fog, és neki adnak majd igazat. Tartsd szárazon a puskapkort és jarj nyitott szemmel! Mellette, persze hozd a kötelezőt, vannak még csodák. Az is lehet, hogy tőle válnak meg hamarabb.
2023. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!