Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök szórakozik vagy vannak...

Főnök szórakozik vagy vannak ilyen rosszindulatú emberek?

Figyelt kérdés

Közvetlen főnököm azzal jött hogy a cegnèl sokan panaszkodnak ràm. Hogy nem sokat tartózkodok a portai helyiségen kívül. Nem állok kint mosolyogva az út közepén mint egy idióta. Igen portai meló ez ha nem lenne világos.


Na megkérdeztem tőle hogy kik panaszkodnak ? Hozza ki elém. A válasz hogy nem mondhatja el!


Tényleg ki lehet az aki ezzel szórakozik és panaszkodik valakire akit nem is ismer. Nem egy területen dolgoznak. Semmi dolga vele. ?


Vagy B, nincs is semmi panasz csak a főnök szórakozik mert neki nem tetszik valami.


2023. szept. 29. 10:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Pl több szorgalmat. Plusz önkéntes munkàt várna a munkahelyen belül. Mindezt fika 1200/órabérért. Szóval mindent megcsinálok ami kötelező > ezért nem tud mibe belekötni. Ezért kreàl nem valós problémákat hogy a nagy szélben arra fújt egy zacskót a földön és én miért nem vettem fel?
2023. szept. 29. 10:47
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Egy alapítványi iskolában ilyenek a főnökök, csak szórakoznak mindenkivel.
2023. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nem iskola.
2023. szept. 29. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Öhm... nem azért, ha ilyet szólsz vissza, hogy "hozza elém őket" az eléggé fenyegető:D Meg nem is dologd velük dealelni, veszekedni, teljesen természetes ügymenet az, hogy egy olyan embe rintézkedik, akinek van is hozzá hatalma.


Nekem a kérdésből úgy tűnik, hogy nem szakmai alapon akarod megoldani a dolgot. Innentől kezdve értelmetlen azon vitatkozni, hgoy kinek van igaza, mert ez tége dnem érdekel.

2023. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4


Miért szted belerúgnàm egy égő gödörbe? Nem vagy C és agresszív sem. Csak tudni akarnám ki ilyen bunkó és felajánlani neki hogy maradjon àlljon a kapuba 1200 ért és egyúttal én ki is lépek.

2023. szept. 29. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Magyarul jól beszólnál neki.

Hát ez aztán megoldás, meg olyna dolog, amit a főnöknek segítenie kell:D

2023. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6


Ez beszólás? Várj te is oylan vagy aki szerint normális valakit a háta mögött kibeszélni. Bajba keverni, aztán nem vállalni arccal hogy te voltál az?

2023. szept. 29. 11:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet bármi. Éppúgy lehet egy seggnyaló kolléga, meg az is, hogy a főnök gyáva a saját véleményeként előadni, mert akkor vitatkozhatnál vele, de ha mások panaszkodnak, akkor sakk-matt.


A leggyakoribb eset egyébként, hogy kicsit megvan mindkettő. Mondjuk neki gyanús, vagy zavaró, amit csinálsz, és amikor valaki más is szóvá teszi, az megteszi a lökést. Vagy pont fordítva: valaki felhívja a figyelmét, és ennek hatására jobban odafigyel, és neki is elkezd feltűnni.

2023. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8


Ezt értem. De amúgy az egész egy mondvacsinált probléma. Mármint a munkámat elvégzem. Sehol nincs benne a szabályokban hogy 24 órát álljak mint a fax kint. Meg az se amit még mond hogy nem beszélgetek az emberekkel, nincs jó kedvem. Kötelező lenne mindenkivel haverkodni ? Mi a fenének örüljek?


Szóval értitek ezek nem kötelező dolgok. És akkor számon kérik hogy nem jövök ki csak ha valamiért kötelező mert teendőm van.

2023. szept. 29. 11:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9: Mindig vannak íratlan szabályok is, amik nincsenek benne szabályzatokban. Rámutatott, miben kéne fejlődnöd mások szerint.
2023. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!