Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez milyen munkahely?

Ez milyen munkahely?

Figyelt kérdés

Valószínűleg sok helyre jellemző ez, de akkor is voltatok már ilyen helyzetben?

2 műszak van, voltunk rá hárman szezonban és a delutan a nagyon húzós ott dupla vagy tripla a forgalom. Volt olyan szezon ahol én húztam végig egyedül a délutánt és a másik két lusta semmire kellő kolléga délelőtt csak meresztette a seggét és hiába mondtam főnöknek nem csinalt semmit. Én gürizhettem egyedül. Konkrétan már az életkedvem is elment a vendégek nézték h miért nem vagyok már jó kedvű...

Aztán jött egy régi kolléga aki gyerekek miatt csak délelőtt tud lenni. Akkor miatta megint csak délután jut. Már sok éve vagyok ezen a helyen. Bejelentés az a legminimalisabbra. És az is csak az utcso 3 évben sikerült elérni. Megbecsülés 0. Az egész munkahely egy pletyka fészek mindenkit kibeszelnek a háta mögött és rosszindulatúan. A főnök haverjai azt kepzelik magukról h vip vendégek és ha nem csinálod meg amit kért ami nem lenne a feladatod megzsarolnak h kirugatnak és beköpnek a főnöknek.... amikor elle álltam, mert a tényleges vendégekkel foglalkoztam ez az ember bemenet a főnökhoz és panaszkodott erre a főnököm ahelyett h mellém állt volna azt mondta h csináljam meg legyek olyan kedves.... bumm még egy rúgás. Mikor kiállhatott volna mellettem. Most pedig idehozta a legjobb barátnőjét aki megintcsak a másik állandó délelőttös mert 15 napból 13 napot lesz délelőtt azaz kinek jut a szezonra délután? Nekem. Azért vagyunk már 4en munkahelyemen h délután legyen erősítés erre egyedül ír be a leghuzosabb napokra.... mikor szova tettem húzta a száját és egy másik kollégánk jön be délután segíteni nagy nehezen. Volt olyan is hogy az újonnan jövő kollégánk több orabert kapott mint én ott aki már régóta melózok.... és csak pár hónapra rá emelte meg a fizumat. Sokszor úgy fest csak pofára és hizelgesre megy a fizu, de én nem vagyok álszent nem tudok nyalizni. Kivételezik és nem vághat az ember hozzá rossz képet mert a legjobb barátnője a kivitelezett. Jah előtte egy pasi volt itt nyilván akivel osszekavarodott akkor azért volt kivetelezes azzal.... Itt akarom hagyni őket de nincs más munka mit csináljak???? És ez csak néhány dolog volt nem az összes. Ti mit tennétek? 30L



2023. szept. 29. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy napot nem dolgoznék ilyen helyen.
2023. szept. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta pocsék a munkahelyed. Mit tettél azért hogy másik munkahelyet találj magadnak? Miért nem váltasz? Egy sima bolti eladói állás is jobb mint a mostani helyed.
2023. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert ez fizikálisan nem megterhelo inkább lelkileg dolgoztam már boltban és az olyan melo amibe az ember testileg tud belerokkanni. Pakoltam 16 órákat görnyedve vagy zsugorfolias vizeket mindent. Embertelen. Mindennap nézem az állás hirdeteseket hátha akad valami más jobb ennyit tudok érte tenni. És tekintve h albérletbe élek nem hagyhatom ott csakúgy :(
2023. szept. 29. 07:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha albérletben élsz akkor ne ragaszkodj a településhez. Költött másik városba!
2023. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt akárhogy nézem, veled van a baj. Megváltoztatnád a környezetedet, mert nem jó. Kérlek szépen, neked nem jó. Nekik igen. Tehát a rossz hír, hogy változtatni neked kell. Mindig az változtat, aki kínlódik.
2023. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze, de nem mondhat fel az ember csakúgy. Ha nincs másik munkahely. Nah mindegy de akkor jól érzem h ez nagyon nem jó. Csak párom is mondja h más ilyen munkahelyrol álmodik. Mert alig kell csinalni vmit... persze ez nem igaz mert van h enni wczni nincs idom annyian vannak. Tehát nem a munka bűdös...

Nem értem miért ilyenek az emberek. Hogy aki normálisan dolgozik ott van jó pár éve hüségesen nem becsülik mert az termeszetes...megcsinal mindent.. itt van mindig... aki meg csak úgy belibben az életükbe csontig nyalja a sggüket azért meg mindent... miért igazságtalanok?

2023. szept. 29. 08:01
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Üdv a valóságban. Én ezért képzem magam, jövőre egyéni vállalkozó leszek. Rosszul vagyok ezektől a szavaktól, hogy munkahely, alkalmazott, személyzet, munkaidő, elvárás.
2023. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy voltak lelakatolva a mikrók? Körbetekerték őket lánccal?😃
2023. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is valami képzésen gondolkodom de mi az amiből az ember megtudna élni? nem kell az h csúcs gazdag legyen de megélhessen jól. Maga ura legyen. Minden piac telitve már. Legálisan vállalkozni meg sem éri konkrétan el van lehetetlenitve.

Plusz értelmes képzés ami nem vmi online cucc, az bejáros ahol tanulni is lehet vmit nem csak atrugdalnak mert nekik az a lényeg h kifizesd az árát... ezért nehéz ez főleg h tőke is kell vállalkozni.

2023. szept. 29. 08:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelzed hogy jövő hónaptól KIZÁRÓLAG a délutáni müszakok negyedét tudod elvállalni(ha 4en vagytok, ha 5en akkor az 5ödét).Ha nem lépsz semmit, akkor igazából megfelel neked ez a szitu csak picit kényelmetlen.
2023. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!