Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fájós derék melyik munkahelyen...

Fájós derék melyik munkahelyen nem hátrány?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Fekvőrendőr
2023. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Kb sehol. Maximum az ahol lehet ülni, állni, nem kell fizikai megerőltető munkát végezned hajolgatás ilyesmik, és az sem mindegy hogy a fájás mennyire durva, mikor jelentkezik, és az orvos is mit mond rá, mit enged mit nem.
2023. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Mindenhol hátrány. Nem is értem a kérdést, a legtöbb szervi betegség hátrány lesz, mert a munkák egészséges embereknek lettek kitalálva, és tudod biztosan, hogy a társadalom nem empatikus a betegekkel szemben.
2023. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

"tudod biztosan, hogy a társadalom nem empatikus a betegekkel szemben."


Hát azért pl. vannak esetek amikor eléggé havajdizsi van nekik.


Meg kapják ugyan azt a fizut amit az egészséges embert, mert nagy esélyegyenlőség, de közben sokkal kevesebb feléjük az elvárás "mert betegek" amivel maximálisan vissza is élnek. Sőt a betegségükre kapnak egy csomó adókedvezményt meg 90%-os utazás meg a lófüle. Annyira nem kell sajnálni őket.

2023. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Rodáskurvąként kibírható, sokat lehet feküdni.
2023. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is fáj. Ülőmunka se jó főleg ha rossz a szék. Nagyon pro irodákban vannak jó székek
2023. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Álló és ülőmunkánál is hátrány, maximum olyan munkakörben nem zavaró, ahol mozgásban vagy, vezetsz kicsit, kiszallsz, ott intezel valamit, mész tovább, ott is intezel valamit, és így tovább.

Egyébként nekem sem jó a derekam már régóta, de ülőmunkát végzek. Régen sokszor beállt úgy, hogy egyáltalán nem tudtam ülni, voltam rengetegszer orvosnál, kaptam kismillió gyógyszert, de igazából mindegyik azt mondta, hogy csak a gyógytorna segít, meggyógyulni nem fog, de javítani lehet rajt. Végül a rendszeres úszás és gerincjóga segített, de ezt tényleg csinálni kell, nem csak néha néha.

2023. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!