Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Találtam egy jó munkahelyet,...

Találtam egy jó munkahelyet, de... (?)

Figyelt kérdés
...de hiába tudom melyik cég az, nem találok róla álláshirdetést, csak közvetítőn keresztül. Megéri úgyis jelentkezni? Nem lesz kevesebb a fizetésem, mint más dolgozóknak (ugyanebben a munkakörben)? Vagy olyan lehetséges, hogy a dolgozók nagy része szintén közvetítőn keresztül van ott?

2022. ápr. 12. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Mert a külső emberek fizetése másképp megy szóval van ahol több is mint belsősöké(pont mert a külsősöket küldik el először, ha kevesebb a munka, szóval nekik kevesebb stabilitás van). De ez területtől függ. MEg attól is sokban függ milyen a közvetítő cég. Szóval a fő kérdés, hogy milyen típusú munka. Ha valami nulla szakértelmet igénylő, akkor szerintem kevesebbet kapsz. Ha nagyon sok szakértelmet igénylő, akkor szerintem többet.
2022. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
túl sok szakértelmet nem igényel, de nem is a "legalja" kategória, több felelősségem lenne, mint egy gyári munkásnak, leírás alapján félig raktári, félig irodai munka
2022. ápr. 12. 10:42
 3/4 Shaddark ***** válasza:

Raktáros felelősség vállalás közvetítőn keresztül?

Én egyszer láttam ilyet, ott loptak a helyiek (raktárostól főnökig) azért volt így kiszervezve. Ne magukat rúgassák már ki...

De menj el és próbáld meg. Találgatni lehet de aki nem dolgozik ott csak tippelgetni tud. Esetleg keress ott dolgozót információért facebookon vagy a közeli kocsmában :)

2022. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Jelentkezz, (az még ne kötelez semmire) és akkor tudod majd meg a részleteket.
2022. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!