Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális dolog ez?

Mennyire normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Hogy a felettesem arról kérdez, hogy hogy állok a pasikkal?

Egy idősebb férfiról van szó, aki inkább távolságtartó. Aztán egyszercsak elkezdett személyesebb dolgokról kérdezgetni, majd jött a kérdés, hogy hogy állok a pasikkal. Mondtam, hogy nincs senkim se. Aztán gyorsan elindultam kifelé, hogy folytassam a munkámat. Csak mosolygott és mondta, hogy oké.

Csak én érzem, hogy nem kéne ilyeneket kérdeznie? Vagy ez manapság normális egy vezetőtől?


2023. okt. 1. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Jol erzed. Azt hiszi qurvakent kezelheti a fiatal noi beosztotjait.. ilyen mocskos vilagban elunk.
2023. okt. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Meg akar fektetni. Tőlem is ilyeneket kérdezgetett a volt főnököm. Kb. azt nem dugta meg, aki nem mozgott, van ilyen.
2023. okt. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Leclerc válasza:
84%
Ezt munkahelyi zaklatás, vagy legalábbis erősen arra utalgat, hogy kezelgetned kéne.
2023. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fú, azt ne mondd legközelebb, hogy senkid sincs.

Max hogy őneki semi köze hozzá. Érdemes pasit hazudni magadnak, mert a főnököd meg akar b@szni.

2023. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alad fog nyulni ..
2023. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!