Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális dolog? Ez szokás a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok, idén érettségizem, egy ilyen cukrászda-pékség szerű helyen dolgozom pultosként minden nap. Van egy pasi, szerintem olyan 20 és 30 között lehet, de összekavaró, mert viszonylag elegánsan öltözik, de tetovált, divatos haja van meg ilyesmi. Minden nap be szokott jönni ebédidőben, gondolom valahol a környéken dolgozik. Az elmúlt két hétben szerintem flörtölt velem, de nem igazán szimpatikus módon. Mesélte, hogy most újították fel a lakását és mondta hogy megnézhetném. Meg egyszer kérdezte, hogy szeretem-e a kutyákat és mondta, hogy szívesen behozná a kutyáját megmutatni nekem, meg minden ilyesmi.

De a legfurább ma volt. Amikor nincs vendég én a pult mögött szoktam olvasni, mikor bejönnek, köszönnek, azt hallom és akkor nyilván állok rendelkezésre. De ő ma köszönés nélkül jött be, és nem tudom pontosan meddig, de a pult fölött áthajolva nézte ahogy olvasok. Nem mondott semmit, szerintem direkt próbált “lopakodni”. Nagyon fura volt. Mikor felnéztem láttam, hogy ott mosolyog, és akkor gyorsan letettem a könyvet és elnézést kértem, hogy nem vettem észre, de nagyon furcsa a viselkedése. Mikor odaadta a pénzt így megfogta a kezem és ilyen mélyen a szemembe nézett. Alig bírtam kiszabadítani a kezem, a visszajárót meg már csak így “beleöntöttem” a kezébe. A múltkor pont kint volt szüneten az egyik cukrász lány, és szerinte is nagyon furcsa amit csinál. Szerintetek mit csináljak? Nem akarok tőle semmit.



2023. júl. 11. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ne csinálj semmit.
2023. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem szeretnél tőle semmit akkor legyél olyan hideg mint a jégcsap és szedd össze magad véletlenül se érezd magad zavarba! Ha eddig nem akkor kezd el magázni szerintem azzal kinyírod a faszit :D F
2023. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Ezt flörtölésnek hívják.
2023. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm a tippet, ezt kipróbálom!😌
2023. júl. 11. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem flörtölés, ez zaklatás. Kicsit pszicho a hapsi. Egy vadidegen vásárló ne lopakodjon és figyelje csendben az eladót, mert nem vicces, inkább ijesztő, valamint ne taperolja kezét főleg úgy, hogy alig engedi kihúzni.


Nem, normális férfiak nem így viselkednek. Ez egy barom.

2023. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

#4

Szinte látom magam előtt az arcod, mikor zavar nélkül visszamagáz.

Erős alapozó ajánlok, talán nem látszik majd mennyire leszel vörös.😀

2023. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy akar tőled valamit, különben nem mondta volna, hogy nézd meg a lakását és a többi jel is arra mutat, hogy bepróbálkozna. Szerintem legyél vele udvarias, hiszen mégis ez a munkád, de közben legyél kimért. Ne mosolyogj, ne viccelődj vele, röviden válaszolj ha kérdez és ne csinálj semmit, amiből az jönne le, hogy te is flörtölni próbálsz vele. Egy jó napot, mit adhatok és egy viszlát, szép napot elég is.
2023. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Viselkedj úgy, ahogy az neked helyénvaló és természetes. Mivel ennek része, hogy nem akarsz tőle semmit sem, az is a része lesz, akaratlanul is. Csak élj, éld az életed. Ha semmit sem akarsz, nincs mit tanácsolni. Csak arra van út, amikor akarsz valamit, amikor semmit sem, akkor már kész is vagy.
2023. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez túlmegy a határon, mert neked kellemetlen és nem vagytok egyforma viszonyban, nem tudsz elmenni onnan.

Jobb, ha hárítasz, hogy sajnálod, de nem tudod megnézni a házát se most, se semmikor és a cicákat szereted. Nehéz ennyi idősen jól válaszolni. De neked ez a munkahelyed, tartsa tiszteletben. Egyébként meg akar farkalni. Ahogy olvasom, sztem nem csak téged.

2023. júl. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
81%
Kiöregedett don Juan, aki most azzal villog,hogy VAN lakása.
2023. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!