Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog,hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog,hogy nem ismerem a párom barátait személyesen? Tudom kikkel találkozik,mikor hol van de nincsenek közös programok.

Figyelt kérdés
Én a barátnőmmel külön,ő is külön.
2023. aug. 20. 11:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Együtt élünk több éve.
2023. aug. 20. 11:11
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Normális.
2023. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LuckyLevi ***** válasza:
0%
Én se vinnélek.
2023. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több év után eleg fura lenne. Az is, hogy nem akar bemutatni a barátainak.
2023. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem egy exem volt ilyen akinek alig vannak barátai de annak kettonek se akart bemutatni. Néha osszefutottunk csak vagy hasonlok. Utolag megtudtam hogy mert arra valok hogy engem hordjon nekik le.

Egy kisebbsegi komplexusos felrekeny nőzős s.ggfej volt amolyan nőgyűlölő.

2023. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
*annak a kettönek/háromnak
2023. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Mióta vagyok együtt? Mert 1-2 hónap után normális, 1 év után nem annyira.


Mondjuk az én Párom se ismeri a barátnőimet, de csak mert ők arrafelé laknak mint a szüleim, és csak akkor is találkozok velük ha ott vagyok.

Párom barátai már itt is voltak. Másfél éve vagyunk együtt

2023. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Attól is szoktak tartani, hogy a haverok lenyúlják a barátnőt. Másik verzió, hogy akadályozod más csajok hajkurászásában, ha velük vagy.
2023. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gázos. Az nem lenne baj, ha külön is találkoznátok a saját barátaitokkal, de hogy több év után sincs bemutatás, néha vmi közös, az nem jelent túl jót. Vetetted már fel neki? Vagy olyan sosincs, hogy valamelyik barát átugrik, amikor te is otthon vagy? Ő ismeri a te barátnőidet?
2023. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LuckyLevi ***** válasza:
0%
Nálunk az szokott lenni, ha csaj jön a társaságba, akkor csak néz ki a fejéből. Talán 10-ből egy, aki feltalàlja magát. Ezért nem leszoktunk róla. A csajok, ahhoz vannak hozzàszokva, hogy körül vannak udvarolva. Viszont, aki valakihez tartozik, azt értelem szerűen nem fogja senki külön szórakoztatni.
2023. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!