Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy nyomdai munka?

Milyen egy nyomdai munka?

Figyelt kérdés
A munkaköri leírás: Nyomtatás ofszet gépeken. Többet nem ír. Tapasztalatom nincs.

2023. okt. 3. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég lélekölő, két hét alatt betanítanak a gép kezelésére és utána minden nap ugyanazokat csinálod.

Átnézni gépet, tekercs csere, festék, hívni karbantartót ha elromlik, szólni targoncásnak hozzon még tekercset, hívni a morgós fószert ha kifogy az olaj, hívni technikust ha rosszul nyomtat (gép működik csak rosszul van beállítva).

Használati leírás németül volt, fszom tudta mi van benne, próbáltam többiekre hagyatkozni de szerintem ők sem értették.

2023. okt. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1: Én azért tudok olyanról, aki szereti. Én mondjuk nem vállalkoznék rá, de beszéltem olyannal, aki évtizedek óta csinálja, és szereti csinálni.
2023. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!