Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Prospektus készítés házilag?...

Prospektus készítés házilag? Rendelkeztek tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Saját vállalkozásomhoz szeretnék prospektusokat készíteni, marketing céllal.


Az lenne a kérdésem, hogy prospektust lehet készíteni házilag is, nyomdai vállalkoás bevonása nélkül? Nyilván az lenne a jó, ha hasonló érzetű lenne a papír anyaga, mint amik például a Postán, Vodefone-nál és egyéb helyeken vannak. Persze azt is tudom, hogy mindenképp kell kompromisszumokat kötni.


Találtam megoldást a lapok meghajtására, papírhajtó gépre sem lesz szükség talán.


Megközelítőleg 500 db-ot szeretnék készíteni házilag. Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?


A prospektus típusa:


Jó lenne A4 papírban, Z hajtást alkalmazva, így akkor 2x3 sáv lenne, összesen 6 kis "oldal" , ami pont elég lenne bemutatni a vállalkozást.


Ma voltam az egyik papírboltban és elvileg "műanyagnyomású vagy préselésű" papírról van szó, viszont ilyeneket nem igazán adnak el, megrendelésre, készen szállítják ki.


Viszont spórolási szempontból ha lenne valamilyen mód arra, hogy házilag és jó minőségben tudjak ilyen vagy ehhez hasonló marketing anyagot készíteni, az nagyon jó lenne. Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok és köszönöm előre is!


Minta: [link]



#prospektus készítés házilag #prospektus marketing #hazai vállalkozás prospektus #nyomdai munka házilagg #műanyag préselt papír #prospektus grafika magyar vállalkozás
2021. nov. 2. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokkal sokkal olcsóbban jössz ki, ha nyomdában csináltatod. Ahhoz, hogy a képen látható minőségű prospektust kapj drága nyomtató és nagy mennyiségű és jó minőségű patronok kellenek. Egyedül a kiadványszerkesztésen tudsz spórolni, ha azt megoldod magadnak.
2021. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!