Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek rendszeresen a...

Elmennétek rendszeresen a kollégákkal ide - oda? Vagy el is szoktatok menni?

Figyelt kérdés

Kitalálta egyik kolléga, hogy havonta egyik pénteken találkozzunk mindig máshol, étterem, szórakozóhely. Nemcsak a városban, másikban, rendezvényen.

Kicsit megsértődött az ötletgazda, hogy én azt mondtam, hogy ez nekem nem tetszik, ott a család, meg kinek az autójával megyünk, drága stb. Persze én vagyok ingázós, többiek egy helyen laknak, nem ugyanaz. Meg hát nem is lenne olcsó.

Nálatok van ilyesmi? Nem egy italról van szó.



2023. okt. 5. 06:51
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
10 év alatt talán 3-szor voltam velük. Akkor is leginkább a munkahely és a munkatársak kibeszélése volt a mérvadó. Ezt hallgatom napi 8 órában is bennt. Többet nem is mentem velük.
2023. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Shaddark ***** válasza:

#10

Értem, én speciel jól érzem magam velük, azért is járok el - innen indultam ki :)

Ha nem érzed jól magad velük ne menj, pl. én se megyek el az éves kötelezőre, azt mindig megúszom valahogy. Persze azok nem a szűk kör hanem mindenki más is, akiket nem is ismerek, és akikkel nem is szívesen beszélgetnék mert nincs közös témánk, csak ilyen kényszeres udvarias valami lenne. A szűk kör szerencsére jó fej, szeretem őket és velük lenni is.

2023. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen van egy kialakult baráti kör (egy nagyjából tízfős társaságról van szó), akikkel átlagosan kéthetente elmegyünk sütögetni, kirándulni, ilyesmi. Kedveljük egymás társaságát, így értelmetlen lenne csak a munkahelyre szűkíteni az együttlétet.
2023. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt soha nem értettem nekem van egy munkatevékenységem ahol ott vannak a kollégáim és van egy magán életem ahol ott a család, barátok, haverok. Én ha hazaérek a barátnőmmel akarok lenni vagy elmenni barátokkal programokat csinálni, iszogatni és beszélgetni. A munkahelyemen látom a kollégákat, beszélek velük HETI 5 napot. Nem akarom összemosni a kettőt de nyilván fontos a jó munkahelyi viszony is.
2023. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha egyik munkahelyemen se mentem és soha nem is fogok. Az a napi 8 óra az épp 8 órával több mint amennyit kíváncsi vagyok rájuk.majd még a free time ban is őket bámuljam? te megvesztél?
2023. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Munkaidőben nagyon szívesen, szoktunk is évi 2-4 kirándulós/csapatépítős napot tartani.

Szabadidőmben abszolút kizárt.

2023. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem. Kizárt.
2023. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Mar a csapatepito gondolatatol is szorongok

2023. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!