Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól látom, hogy egy gyárban...

Jól látom, hogy egy gyárban kb. a dohányzás hozza össze az embereket?

Figyelt kérdés
Akik szünetben mondjuk együtt dohányoznak az arra kijelölt helyen, olyan jókat tudnak beszélgetni egymással, meg jóba lesznek egymással, azt veszem észre. Annak egyáltalán mi az oka, hogy a legtöbb gyári munkás dohányos? Alig lehet olyant látni aki nem az
2023. okt. 7. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen a dohányzás építi a közösséget és sztem még mindig menő szokás!
2023. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk pl a munkahelyen a 70% dohányzik.Szerencse hogy nem én vagyok az egyetlen aki nem.De akik cigiznek észrevettem hogy összejárnak munkán kivül is.Szünetekben együtt kiülnek ha hó esik ha szél fúj.Úgygondolom h a cigi ja összehozza az embereket.
2023. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kitana. ***** válasza:
29%
Nem csak gyárban, kb minden munkahelyen.
2023. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Jah, nagyon menő szokás. Azért fizetsz hogy hamarabb halj meg, meg büdös legyél.
2023. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
40%
Gyárban dolgozok és ez abszolút így van. Én pl csak a gyárban cigizek mert jól esik ott lenni a többiekkel és olyankor a cigaretta is jobban esik.
2023. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én cigi helyett csak kiültem velük beszélgetni. A bűzt meg kizártam.
2023. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát a láncdohányos proliknál igen. Kérdés, hogy ez a társaság kell-e neked.
2023. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Kb. azt lehet mondani. Én alapból nem dohányzom, de a bent én is szoktam velük, így jobban befogadtak.
2023. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Én nem gyárban, hanem irodában dolgozom, de a szünet (mosdón meg ebéden kívül) csak annak jár, aki dohányzik, na de annak óránként 20 perc simán. Ha valakinek cigi kell ahhoz, hogy szóbaálljon egy másik emberrel, az elég gáz és őket minősíti. Amúgy volt egy korábbi helyemen hogy lementem velük de nekem ez nem pálya a hidegben, hóban fagyban. Nem is értem, ők hogy tudják ezt óránként megcsinálni...
2023. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!