Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néz folyamatosan a...

Miért néz folyamatosan a munkatársam?

Figyelt kérdés
Huszas évek elején járó nő vagyok és gyárban dolgozok és az egyik férfi munkatársam folyamatosan néz. És ha én is rá nézek nem néz el máshová szóval nem is zavarja hogy én észre veszem. De nekem igencsak kellemetlen mert sokszor nagyon érzem hogy néz és felnézek és ő az. De egyébként nem beszélgetünk ő az anyagmozgató hozza viszi nekünk a cuccot. Nem merem neki mondani mert elég komoly tekintete van. Bent a munkahelyen köszön de kint a parkolóban már például nem. Kicsit tartok tőle ijesztő hogy néz.
2023. okt. 7. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A manóba.
2023. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem látunk bele a kollégád fejébe. Vagy az van, hogy tetszel neki, de nincsenek meg az eszközei, vagy a bátorsága, hogy ezt kifejezze. Vagy valamiért érdekesnek, vagy furcsának talál. Vagy csak szimplán debil az ürge. Vagy mindhárom.

Én azért megkérdezném tőle egyszer, hogy miért néz. Magamat ismerve ez úgy hangzana, hogy "te, figyelj már, mit bámulsz?!", de ha kicsit konszolidáltabb vagy, akkor esetleg kérdezheted, hogy van-e rajtad folt, kajamaradék, vagy bármi, hátha ebből leesik neki, hogy zavarbaejtően kínos, amit csinál. Ha meg egyáltalán nem akarsz vele konfrontálódni - amit megértek, tekintettel arra, hogy szerinted ijesztő, hogy néz - akkor lehet, érdemesebb a munkatársaknál puhatolózni. Vagy, ha nagyon zavar, akkor szólsz a felettesednek és átkéred magad másik műszakba?

2023. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor gyárban dolgoztam szokás volt farkasszemet nézni a kollégákkal mert ha nem tetted azt a gyengeség jelének vették és megpróbáltak minden munkát rádtolni.
2023. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok unott fejjel én is nézzem mikor ő? Nekem nem kell a sz$r meló.
2023. okt. 8. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Hármas, ez azért elég durva, ez az állatvilágban működik így, a kutyámmal csináltuk ezt, mikor magamhoz vettem, hogy addig bámultam a szemébe, amíg abba nem hagyta a vicsorgást és hanyatt nem vágta magát, így döntöttük el, hogy én vagyok a főnök. Azért emberektől a XXI. században többet várnék ennél.

Négyes, megpróbálhatod, ha nem is érsz el semmit, legalább vicces lesz.

2023. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!