Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kéne tennem, hol dolgozzak?

Mit kéne tennem, hol dolgozzak?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, a diplomámmal ha nem sikerül 2-3 hónapon belül egy nagyon prémium helyet találnom, maximum 250-300e Ft nettó fizetésre számíthatok.


Ellenben ha elmegyek a képesítésemtől függetlenül viszonylag könnyű fizikai munkát végezni, mindenféle képesítés nélkül nettó 500e Ft körül keresnék.


Mit kéne tennem?

Válasszam a kevesebb pénzt és reménykedjek abban, hogy majd idővel jobb lesz vagy az is okés, hogy most pár évig fizikai munkát végzek és majd később, amikor rendelkezem egy nagyobb tartalékkal, elkezdem építeni a képesítésemnek megfelelő karriert?


(A képesítésemnek megfelelő munkában min. 4-5 évig dolgoznom kéne hogy nettó 400-500 körül keressek)



2023. okt. 11. 04:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én külföldi munkákat tudnék elképzelni. Konyhai kisegítő pl. Itthon ilyenről még nem hallottam
2023. okt. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!