Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem büntették meg azért...

Miért nem büntették meg azért mert Home Office alatt vásárolgatott a kollégám?

Figyelt kérdés

Szabadnaposként láttam meg a plázában, miközben Ő neki elvileg otthon kellett volna dolgoznia, jeleztem a vezetőnknek, aki csak annyit mondott, hogy az az ember csinálja viszi a hátán a legtöbb dolgot, mindent hibátlanul, precízen, bőven a határidő előtt csinál meg, és minden megkeresésre szinte azonnal reagál, ezért ameddig ez így megy Őt az sem érdekli, ha a szabadidejében ördögűzést gyakorol.


Gondoltam rá, hogy feljebb eszkalálom ezt a problémát, mivel pont az ilyen magatartás miatt vezetik ki egyre több helyről a Home Office lehetőséget.


Engem nem érdekel ha valaki nem dolgozik de otthon filmezik, de ne szarjon ennyire bele a szabályokba.


máj. 16. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

“ csinálja viszi a hátán a legtöbb dolgot, mindent hibátlanul, precízen, bőven a határidő előtt csinál meg, és minden megkeresésre szinte azonnal reagál”


Akkor mi a baj?

máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél példát róla, végezd jól a munkádat és akkor a főnök adni fog a szavadra. Ha a melóba fektetnél annyi energiát mint más bemószerolására, mindenki jobban járna.
máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem inkább irigy vagy mert őt jobban megbecsülik.

Férjem is sokszor semmit se csinál munkaidőben vagy elmegy ügyet intézni, én meg a belem is kihajtom a munkahelyemen. Ő 3x annyit keres mint én. Viszont engem is megbecsülnek a saját munkahelyemen.

A te esetedben el van végezve a munka így nem látom a problémát még ha nem is elegáns vagy szabályos. Egész biztos nem egy jól a munkát időre befejező jó dolgozó miatt fogják megszüntetni a HO-t, előbb az irigyek miatt akik szítják a feszültséget a semmire. Úgyhogy magaddal is csak kicseszel az árulkodással.

máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Duke81 ***** válasza:
84%
Világ életemben rühelltem az ilyen rohadt kis mauzereket mint te! Szánalmas, megvetendő emeri tulajdonság.
máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
pl: joga van ebédszünetet tartani, joga van monitor "szünetet" tartani, na ekkor ment vásárolni, vagy mit is írtál,.
máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 bolognai a kedvencem ***** válasza:
76%
Csúnya dolog az irigykedés.. inkább dolgozz te is jobban és ne mással legyél elkeveredve.
máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Tegyük fel, hogy almát szedni veszlek fel teljes munkaidőben. Melyik vezetői hozzáállással értesz egyet?


1: megegyezünk, hogy a hét végére legyen leszedve az alma, és ameddig ezt teljesíted, nem érdekelnek a részletek. Ha 30 órában megoldod, de ugyanolyan minőségben, engem nem érdekel, mert amit megegyeztünk, azt betartottad, és nyertél magadnak 10 órát pluszban.


2: benne vagyok a seggedben egész nap, és egyetlen perccel sem fizetek neked többet annál, mint amit munkával töltesz. Ha elmégy cigiért a boltba, akkor levonom a béredből, és ha hamarabb végzel, azonnal kifizetlek és elküldelek.


Ha te a második főnök mentalitás felé hajlasz, akkor nálad valami el van b.szva rendesen.

máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Rakott karfiol ***** válasza:
75%
Ezért nem tartasz te kb. sehol.
máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Normális munkahelyen ha kész a meló, azt is elnézik, ha kimész a gyárból vagy az irodából bevásárolni. Csak magadat járattad le ezzel.
máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

jeleztem a vezetőnknek,


Gondoltam rá, hogy feljebb eszkalálom ezt a problémát



Pfej, de rühellem a fajtádat, leköpnélek legszívesebben😂😂😂

Jó a főni, eligazította a szád...

Remélem addig eszkalálod itt a problémát, h rövid úton megszabadulnak tőled...🤭😂

Vamzer

máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!