Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy egy embert...

Miért van az, hogy egy embert kizsigerlik a munkahelyen úgy, hogy sok dolgozik mindig, de mikor értékelni kell, akkor rangsor van, hogy kinek hány gyereke van, vezetőként ki, mennyit keres, majd a kezdetben említett alkalmazott nem kap semmit?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert meg lehet csinálni vele. Ha nem értékelik a munkáját, keressen másik munkahelyet, ahol megbecsülik. Ha ez nem opció, akkor nem elvállalni mindent és kiállni magáért, hogy márpedig ő nem vállalja el, ha nem kap több fizut.
2023. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a "kizsigerelés" pont így szokott működni. Dolgozd magad halálra, cserébe nem ismeri el senki sem a teljesítményed.


Nagy valószínűséggel az adott személy nem is igazi része a csapatnak, csak egy "szükséges rossz" a többiek szemében, aki ott van, elvégzi a feladatát, mivel nem kedvelik ezért még több feladatot is adnak számára, majd amikor jön az elismerés, ő kimarad.


Szerintem ilyenkor megéri mérlegelni és időben elhagyni az adott helyet.

2023. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Rébuszokban beszélő őrült.

Ma hány medencét vittél ki egyedül a hátadon 40 kilós nőként?

2023. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A munkahelyemtől: 2,5 millió Ft-ot vártam volna jogosan, de 10.000 Ft is gondot okoz, feladat mindig van bőven úgy, hogy ezt rengeteg kritika övezi, persze úgy, hogy egyedül is mindig sokat kell dolgozni és alkalmazkodni. Aztán jön a pénzügyi rangsor, hogy nem kaphat az illető elismerést soha, mert valakinek gyereke van, esetleg valaki, vezetőként keveset keres…
2023. okt. 14. 17:05
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nocsak, nálatok van olyan, hogy csak úgy jár 2,5 millió forint jogosan? Ha igen, megyek hozzátok dolgozni. Vagy csak te gondoltad úgy, hogy jár?
2023. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

-Jogtalanul kirúgtak volna táppénz alatt, majd a helyem betöltésre is került.


-Rengeteg sérelem ért alaptalanul.


-Személyes szabadságomat és teremet nem tisztelik az emberek.


-Sok pénzem, időm, energiám felhasználásra került, aztán a lábtörlő kategóriát kapom mindig.

2023. okt. 14. 17:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Benne van valamilyen formában a munkaszerződésben?

Azt mondd meg, milyen munkáért jár 2,5M Forint?

Kérlek válaszolj!

2023. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"2,5 millió Ft-ot vártam volna jogosan"

Mire vársz!

Dokumentumokkal irány a munkaügyi bíróság!

2023. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van egy bíró ismerősöm, mikor szakmai tanácsot kértem tőle, mikor táppénz alatt kirúgtak volna, majd a helyem betöltésre került, akkor ő is oda vezényelt volna. Aztán az lett, hogy nekem kellett engedni, meg mindig mindenhez és mindenkihez alkalmazkodni, aztán a sok ráfordítás miatt, az ember a 10.000 Ft-os jutalmat nem kaphatja meg soha, mert mindenkinek rossz a helyzete a cégnél, aztán a vezetők sem a munkakörök és környezetük viszonyaihoz alkalmazkodnak. Nekem betelt a pohár, innentől nem engedek semmiből és senkinek nem felelek meg, mert elképesztő az, amit a munkahelyen az ember kap a munkáért cserében.
2023. okt. 14. 17:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mégegyszer kérdezem.

Még mindig nem válaszoltál, a munkaszerződésedben benne van ez a juttatás?

"2,5 millió Ft-ot vártam volna jogosan"

2023. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!