Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetnek olyan munkahelyek,...

Lehetnek olyan munkahelyek, ahol nem a főnök irányít, hanem egy alkalmazott?

Figyelt kérdés
Például eldönti, hogy milyen munkákkal szeretne foglalkozni és milyenekkel nem, vagy dirigál más, vele egyenrangú alkalmazottaknak stb.
2023. okt. 6. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ha az a bizonyos alkalmazott zsarolni tudja valamivel a főnököt.
2023. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
igen , pl szexel a főnivel
2023. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk ez van:

2 szinten működunk, felül az eredeti vezető-, lent az önmagát kinevező "vezető" irányít. Meg is van a "kabaré"...

2023. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2: Attól még nem fog a főnök fölé keveredni. Kivéve, ha a főnök nős, és ő stikában videóra vette, ahogy szexelnek, és sakkban tartja vele.

A lényeg, hogy ahhoz, hogy a főnök ténylegesen, 100%-osan átengedje az irányítást egy dolgozónak, annak kell, hogy legyen valami aduász a kezében, amivel zsarolhatja a főnököt.

2023. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
keveredni=kerekedni
2023. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, de mennyire. Amúgy nem is kell feltétlenül zsarolásra vagy szexre gondolni. Sima manipulációval is sokra lehet menni egy hiszékeny, könnyen befolyásolható embernél, aki jókor volt jó helyen, kinevezték, de aztán egy manipulátor beosztottja úgy irányítja, ahogy akarja.
2023. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Légiforgalom irányító a munka amit keresel.
2023. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol ez direkt van így.

Én évek alatt eljutottam odáig, hogy a CEO személyi asszisztense legyek egy Dél-koreai konglomerátumnál.


Bár papíron "csak" asszisztense vagyok, a gyakorlatban viszont végigjártam a vállalat minden zeg-zugát és ha úgy rakok elé valamit, hogy nyugodtan aláírhatja, akkor egy szót sem olvas el belőle, csak aláírja.


Ha pedig Ő valamiért nincs jelen úgy, hogy én valamiért nem mehettem vele, akkor konkrétan az enyém a döntési jog, rendelkezem az aláírási jogával, konkrétan a CFO-t, és az elnöki ülést is én vezetem.


A CEO-nő egy iszonyatos koponya, nem lehet megvezetgetni, manipulálni. Azért engedi, hogy ezeket tegyem, mert kialakult a bizalom az évek alatt.


Nem azt mondom, hogy ez lenne az általános, de ilyen is van.

2023. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Legtöbbször a főnök is alkalmazott.


Nagy multiknál, részvénytársaságoknál pedig pl. nem az igazgatótanács irányít kizárólagosan, hanem a részvényesek vagy maga a piac, amire megfelelően kell reagálniuk. Szóval mindenkit irányít valaki.

2023. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyílván nincs.
2023. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!