Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is felháborító,...

Szerintetek is felháborító, hogy ezért kaptam szaktanárit? (18/l)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog. Gondoltam megosztom veletek mi történt. Kíváncsi vagyok a véleményekre.


Pénteken történt az eset. Harmadik órám töri volt, tudni kell, hogy a tanárnő nem a legkedvesebb ember a Földön, de nincs vele rossz viszonyom, mert én figyelek meg csöndbe vagyok az óráin.


Nem szereti, ha órán kijarkálnak a diákok mosdóba, nem is szokta engedni. Picit félve tettem fel így a kezem, hogy kimehetek-e mosdóba, mert még volt hátra 30 perc csöngőig. Nem engedte. Eltelt 10 perc és ismét feltettem a kezem, mert nem éreztem már jól magam. Kiengedett végül nagy nehezen, de mondta hogy siessek vissza, mert ez nem megnegedett, hogy megzavarjuk az órát ilyenekkel.


Második emeleten volt az óránk, viszont az azon a szinten levő mosdó kocsit forgalmas még órán is, meg nem a legjobb, így inkább lementem egy szinttel lejjebbi eldugottba, hogy nyugodtan vécézhessem oda kevesen járnak mert olyan helyen van ahol nem nagyon van terem.


Na mindegy és a lényeg, hogy 3-4 perccel később elküldte a tanár az egyik lányt nézze meg merre vagyok. A lany ugye nem talált a mosdóba fent, így azt mondta a tanárnak, hogy nem vagyok ott. És erre a tanar azt hitte lógok, ezért kaptam egy szaktanárit. Amikor visszamentem leszidott és felhaboritónak nevezte amit tettem, hogy átvertem, próbáltam megmagyarazni de meg se hallgatott. 😔


Félek, hogy ezek után szivozni fog velem keményen. ☹️



2023. okt. 15. 17:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Ne foglalkozz vele. Nem tilthatja meg, hogy kimenj a wc-re. Ha rendesen tanulsz meg nem tud veled kicseszni.

A szaktanári meg kb semmit nem ér, nem jelent.

2023. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Azért az elég furcsa, hogy egy mosdó órán is tele lenne...
2023. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%

Az efféle tanárt nem kéne alkalmazni az iskolának.

Alapból az értelmetlen és igazságtalan, hogy lógásra szaktanárit adna a tanár valakinek nem igazolatlant. De te még nem is lógtál, hanem csak kimentél wc-re.

Én a helyedben szólnék az igazgatónak mert 5-10 perc mosdózásért nem kéne kiakadnia a tanárnak, főleg nem szaktanárit vagy igazolatlant adnia, és ha rászáll valakire azért is nyugodtan szólj vagy a szüleid az igazgatónak, mert ezt bűntetik, ez szembe megy a törvénnyel.

2023. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem tele de azon az emeleten sok terem van, így órán többen mennek ki oda.
2023. okt. 15. 17:30
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Mindentől függetlenül joggal gondolhatta, hogy a közelebbi mosdóba mész. Ha távolabbiba mész, húzod az időt tulajdonképpen tényleg lógsz. Az más kérdés, hogy pár perc miatt elég nagy szemétség beírast adni
2023. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
Soha az életben nem fogja a szaktanári a kutyát sem érdekelne. Gimi végére kb 10 szaktanárit, 4 osztályfőnökit és 2 igazgatói intőt szedtem össze. Eltelt 10 év, valószínűleg 3 tanárnyi keresetem van és sokkal többre vittem.
2023. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%

Össze kéne varrni a segglyukát az ilyen debil tanároknak. Megy ám a rabszolgaságra felkészítés, de azért az mégis türhetetlen, hogy hugyozáshoz is külön engedély kell! Semmi zavaró nincs abban, hogy kipusmog a teremből csendben.

Na ezért nem tudom sajnálni a "hű de elnyomott" tanárokat..

2023. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

[link]



Viccet félretéve, kicsit tényleg túlzás

2023. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Emlékszem, szakmunkásképzőben egy pár osztálytársammal azért kaptunk szaktanárit, mert a ruhatárból a kabátunkat ki mertük venni az utolsó óra előtt (Gyakran csináltuk, mert nem szerettük a tolongást a hetedik óra után.).
2023. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen ne izgasd magad, nem éri meg energiát fektetni az idegességbe.

Én sosem kéredzkedtem ki wcre csak kijelentettem, hogy megyek.

Gyűjtöttem is az intőket mint a cukrot.

Csak azért nem lettem kirúgva mert angol és matek versenyekre mindig engem küldtek.

2023. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!