Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A tetőfedő szakmának miért...

A tetőfedő szakmának miért olyan rossz a híre is miért nézik le őket sokan?

Figyelt kérdés

Akik egy ilyen tetőt csinálnak azok nem hülye emberek, mégis lenézik őket.


[link]



2023. okt. 18. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én akárhány tetőfedőt láttam munka közben, mindig felnéztem rájuk.
2023. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Azok nézik le, akik nem tudok sehol sem dolgozni. Nem akarnak dolgozni, vagy nem tudnak, mert gyengék hozzá, vagy valamilyen elmebetegség miatt nem tudnak csinálni semmit. De az ilyennek egyik szakma sem tetszik, mindegyik rossz hírű neki. Az ilyennek nem lesz jó semmilyen munka. Nem lesz tagja a társadalomnak, a legtöbb csak pusztulást akar. És nem a libsi szarra, hanem általában a dolgos munkás társadalom pusztulását akarják.
2023. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert a lenézők között sok a beképzelt , életképtelen.
2023. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
89%
Szerintem épphogy a pénzes megbízóik nézik le őket, nem az àtlagember.
2023. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Sok közöttük az alkoholista, link ember és ezért általánosítják ezekkel az összeset.
2023. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
66%
Az a kőműves, Bro...
2023. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Az összes szakmunkást lenézik itthon.
2023. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Sajnos igazad van.
2023. okt. 18. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy jó köműves, ács, vìz-gaz-fűtés szerelő többet is kereshet mint a diplomások 80 százaléka. Mondom ezt epìtésvezetőként. Egyre kevesebb a szakember , akit érdekel a szakmunka annak az anyagiak miatt már nem kell aggodnia. Ha ügyes elég jól meg lehet élni ezekből. Aki meg vállalkozó lett és magánzó az ezekkel a szakmakkal többet keres mint én mernökkent és epitesvezetőként.
2023. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%
Dolgozna a franc szakmunkásként Magyarországon, Hollandiában valós 8 órában, 5 nap munkával megvan a 3000 euró, és nem retkes munkásszállón lakok, rendes minőségi szerszámok, munkavédelem betartva, nem szakitják meg az embert. Plusz itt is lehet maszekolni ha valaki többet akar keresni.
2023. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!